Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vangažu nami"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 697 709 | 601 193 | 700 439 | 768 110 | 818 000 | 725 841 | 659 115 | 627 083 | 623 050 | 622 271 | 622 148 | 619 890 | 620 019 | 596 581 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 116 710 | 204 260 | 355 985 | 195 465 | 34 716 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 814 419 | 805 453 | 1 056 424 | 963 575 | 852 716 | 725 841 | 659 115 | 627 083 | 623 050 | 622 271 | 622 148 | 619 890 | 620 019 | 596 581 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 285 426 | 267 404 | 380 084 | 384 198 | 357 681 | 336 326 | 338 554 | 334 087 | 333 641 | 333 956 | 334 699 | 335 464 | 334 825 | 334 775 |
| Ilgtermiņa saistības | 968 617 | 978 343 | 1 358 249 | 1 237 850 | 1 112 940 | 1 054 204 | 998 471 | 978 076 | 975 856 | 975 856 | 975 856 | 975 906 | 977 435 | 977 377 |
| Saistības kopā | 1 254 043 | 1 245 747 | 1 738 333 | 1 622 048 | 1 470 621 | 1 390 530 | 1 337 025 | 1 312 163 | 1 309 497 | 1 309 812 | 1 310 555 | 1 311 370 | 1 312 260 | 1 312 152 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -92 740 | 2216 | -55 427 | -31 991 | 40 568 | -46 784 | -13 221 | -7170 | -1367 | -1094 | -864 | -3073 | -761 | -23 330 |
| Pašu kapitāls kopā | -442 510 | -440 294 | -681 909 | -658 473 | -617 905 | -664 689 | -677 910 | -685 080 | -686 447 | -687 541 | -688 407 | -691 480 | -692 241 | -715 571 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 61 106 | 27 448 | 93 040 | 225 619 | 256 967 | 87 046 | 40 566 | 21 923 | 582 | 1516 | 2584 | 1818 | 1885 | 1462 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -89 974 | 6625 | -82 653 | -175 718 | -106 808 | -72 091 | -13 193 | -7170 | -1367 | -1094 | -864 | -3073 | -761 | -23 280 |
| EBITDA | -89 974 | 15 341 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -92 203 | 2636 | -52 547 | -31 991 | 40 568 | -46 784 | -13 221 | -7170 | -1367 | -1094 | -864 | -3073 | -761 | -23 280 |
| Pārskata gada peļņa | -92 740 | 2216 | -55 427 | -31 991 | 40 568 | -46 784 | -13 221 | -7170 | -1367 | -1094 | -864 | -3073 | -761 | -23 330 |
| Darbaspēka izmaksas | 4452 | 5839 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 8716 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vangažu nami"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vangažu nami" (reģ. nr. 50003794311) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Gaujas iela 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1462 €, par 22,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1885 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 25,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 330 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-715 571 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.