SIA "Multi SPA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 368 911 | 382 380 | 386 581 | 396 507 | 398 898 | 401 375 | 571 105 | 571 105 | 15 279 | 30 766 | 45 844 | 58 245 | 52 774 | 119 020 | 87 864 | 58 903 | 64 311 | 68 485 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 446 | 297 | 148 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 570 236 | 581 874 | 579 262 | 576 651 | 574 839 | 603 928 | 649 371 | 665 538 | 661 814 | 656 612 |
| Aktīvi kopā | 369 357 | 382 677 | 386 729 | 396 512 | 398 898 | 401 375 | 571 105 | 571 105 | 585 515 | 612 640 | 625 106 | 634 896 | 627 613 | 722 948 | 737 235 | 724 441 | 726 125 | 725 097 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 403 | 593 | 362 | 355 | 378 | 0 | 0 | 0 | 3688 | 5834 | 5918 | 4850 | 7454 | 8501 | 5844 | 2050 | 4810 | 10 122 |
| Ilgtermiņa saistības | 370 791 | 384 379 | 389 143 | 399 505 | 402 308 | 405 333 | 576 737 | 576 737 | 587 558 | 604 388 | 612 609 | 611 614 | 613 014 | 613 014 | 613 014 | 613 014 | 391 014 | 391 014 |
| Saistības kopā | 371 194 | 384 972 | 389 505 | 399 860 | 402 686 | 405 333 | 576 737 | 576 737 | 591 246 | 610 222 | 618 527 | 616 464 | 620 468 | 621 515 | 618 858 | 615 064 | 395 824 | 401 136 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -797 | -458 | -481 | -572 | -440 | -170 | 0 | 0 | -99 | 8150 | 4161 | 11 853 | -11 287 | -5712 | 16 944 | -9000 | -9075 | -6340 |
| Pašu kapitāls kopā | -1837 | -2295 | -2776 | -3348 | -3788 | -3958 | -5632 | -5632 | -5731 | 2418 | 6579 | 18 432 | 7145 | 101 433 | 118 377 | 109 377 | 330 301 | 323 961 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5971 | 43 515 | 23 713 | 41 791 | 40 975 | 22 183 | 50 064 | 26 699 | 26 533 | 25 890 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -797 | -458 | -481 | -572 | -440 | -170 | 0 | 0 | -99 | 9694 | 4161 | 11 853 | -11 287 | -5712 | 17 070 | -9000 | -8979 | -6340 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -797 | -458 | -481 | -572 | -440 | -170 | 0 | 0 | -99 | 9099 | 4161 | 11 853 | -11 287 | -5712 | 17 070 | -9000 | -8979 | -6340 |
| Pārskata gada peļņa | -797 | -458 | -481 | -572 | -440 | -170 | 0 | 0 | -99 | 8150 | 4161 | 11 853 | -11 287 | -5712 | 16 944 | -9000 | -9075 | -6340 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Multi SPA"
Pārskats
SIA "Multi SPA" (reģ. nr. 50003797801) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils, Enerģētiķu iela 19 - 44.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 25 890 €, par 2,4% mazāk nekā gadu iepriekš (26 533 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6340 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 945 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 725 097 € un pašu kapitāls 323 961 € (44,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,1%): SIA "GINCOM PRINT".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.