SIA "LAIMALUX.LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9381 | 2602 | 13 537 | 1791 | 2914 | 2845 | 2650 | 3726 | 3912 | 5746 | 7951 | 15 476 | 8633 | 12 353 | 20 183 | 16 506 | 34 119 | 20 778 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9241 | 7661 | 5190 | 2916 | 939 | 2197 | 2260 | 2283 | 1437 | 1029 | 1439 | 2827 | 2047 | 2680 | 3127 | 3038 | 6523 | 6209 |
| Aktīvi kopā | 18 622 | 10 263 | 18 727 | 4707 | 3853 | 5042 | 4910 | 6009 | 5349 | 6775 | 9390 | 18 303 | 10 680 | 15 033 | 23 310 | 19 544 | 40 642 | 26 987 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 526 | 12 361 | 9967 | 6580 | 7792 | 9450 | 8350 | 17 212 | 31 011 | 35 444 | 28 193 | 19 396 | 22 472 | 21 140 | 48 999 | 62 910 | 73 334 | 55 317 |
| Ilgtermiņa saistības | 139 | 115 | 115 | 115 | 115 | 115 | 163 | 163 | 163 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 19 665 | 12 476 | 10 082 | 6695 | 7907 | 9565 | 8513 | 17 375 | 31 174 | 35 607 | 28 193 | 19 396 | 22 472 | 21 140 | 48 999 | 62 910 | 73 334 | 55 317 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1235 | -1317 | 11 456 | -10 911 | -1965 | 640 | 1773 | -9193 | -8047 | -3007 | 10 029 | 17 710 | -10 699 | 5685 | -19 582 | -17 678 | 10 674 | 4362 |
| Pašu kapitāls kopā | -5034 | -6300 | 4932 | -5979 | -7944 | -7304 | -8620 | -17 778 | -25 825 | -28 832 | -18 803 | -1093 | -11 792 | -6107 | -25 689 | -43 366 | -32 692 | -28 330 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 170 494 | 127 260 | 92 217 | 72 287 | 85 607 | 81 042 | 121 287 | 145 460 | 141 433 | 127 907 | 80 770 | 94 684 | 80 374 | 70 407 | 102 831 | 111 442 | 144 766 | 87 640 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1441 | -1285 | 14 451 | -10 693 | -1440 | 1379 | 3372 | -9084 | -7831 | -2796 | 10 081 | 18 016 | -10 663 | 5685 | -19 571 | -17 666 | 10 674 | 4362 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1512 | -1291 | 14 449 | -10 911 | -1808 | 1366 | 3290 | -9193 | -8047 | -3007 | 10 029 | 17 710 | -10 699 | 5685 | -19 582 | -17 678 | 10 674 | 4362 |
| Pārskata gada peļņa | -1235 | -1317 | 11 456 | -10 911 | -1965 | 640 | 1773 | -9193 | -8047 | -3007 | 10 029 | 17 710 | -10 699 | 5685 | -19 582 | -17 678 | 10 674 | 4362 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 26 | 23 | 19 | 17 | 20 | 20 | 20 | 18 | 18 | 18 | 13 | 17 | 19 | 17 | 14 | 13 | 13 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "LAIMALUKSS" SIA — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAIMALUKSS-BEAUTY" — 2 kopīgas personas
- "TENISA KLUBS "JŪRMALA""
- SIA "Laima Live"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZEBO"
Kopsavilkums: SIA "LAIMALUX.LV"
Pārskats
SIA "LAIMALUX.LV" (reģ. nr. 50003884511) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 43.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 87 640 €, par 39,5% mazāk nekā gadu iepriekš (144 766 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 4362 € (5,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7303 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-28 330 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.