NAGLIS & ERR SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 143 510 | 636 207 | 423 891 | 1 469 147 | 2 634 347 | 754 214 | 1 001 102 | 1 180 861 | 1 687 754 | 550 206 | 919 197 | 1 902 808 | 443 473 | 575 546 | 722 888 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 830 | 41 592 | 40 788 | 268 440 | 297 335 | 329 058 | 291 452 | 280 891 | 244 090 | 218 895 | 177 891 | 140 495 | 89 542 | 46 449 | 35 796 |
| Aktīvi kopā | 164 340 | 677 799 | 464 679 | 1 737 587 | 2 931 682 | 1 083 272 | 1 292 554 | 1 461 752 | 1 931 844 | 769 101 | 1 097 088 | 2 043 303 | 533 015 | 621 995 | 758 684 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 131 970 | 478 659 | 226 295 | 703 564 | 1 584 644 | 726 765 | 889 148 | 904 224 | 1 446 418 | 443 992 | 857 004 | 1 722 056 | 437 119 | 677 871 | 713 399 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 535 | 3092 | 922 | 18 054 | 14 322 | 229 004 | 334 551 | 289 948 | 227 754 | 195 973 | 195 973 | 0 | 65 000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 145 505 | 481 751 | 227 217 | 721 618 | 1 598 966 | 955 769 | 1 223 699 | 1 194 172 | 1 674 172 | 639 965 | 1 052 977 | 1 722 056 | 502 119 | 677 871 | 713 399 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 469 | 84 795 | 108 799 | 500 623 | 450 396 | -198 587 | 8019 | 258 120 | 89 431 | 20 431 | -51 973 | 286 625 | -114 454 | -73 343 | 101 337 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 061 | 193 911 | 231 882 | 1 003 359 | 1 315 479 | 127 503 | 68 855 | 260 965 | 222 277 | 87 708 | 35 735 | 289 470 | 17 291 | -56 052 | 45 285 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 841 920 | 1 547 856 | 1 326 837 | 3 784 389 | 6 628 541 | 1 777 984 | 1 901 268 | 4 724 953 | 4 281 249 | 3 265 655 | 2 792 150 | 4 413 488 | 1 580 937 | 1 745 874 | 2 196 720 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 533 | 103 052 | 132 833 | 520 512 | 575 807 | -184 234 | 18 287 | 273 983 | 119 779 | 64 741 | -44 934 | 138 228 | -113 412 | -55 742 | 107 047 |
| EBITDA | 35 737 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 653 | 102 254 | 133 969 | 524 307 | 527 761 | -198 587 | 10 465 | 269 667 | 114 812 | 59 899 | -46 824 | 439 214 | -111 993 | -58 054 | 107 113 |
| Pārskata gada peļņa | 18 469 | 84 795 | 108 799 | 500 623 | 450 396 | -198 587 | 8019 | 258 120 | 89 431 | 20 431 | -51 973 | 286 625 | -114 454 | -73 343 | 101 337 |
| Darbaspēka izmaksas | 14 938 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 11 204 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 12 | 11 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 226 641 | 104 105 | 989 389 | 66 667 | 66 010 | 128 119 | 155 000 | 0 | 32 890 | 157 725 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: NAGLIS & ERR SIA
Pārskats
NAGLIS & ERR SIA (reģ. nr. 50003898831) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Baloži, Uzvaras prospekts 1C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 196 720 €, par 25,8% vairāk nekā gadu iepriekš (1 745 874 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 101 337 € (4,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 244 080 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 758 684 € un pašu kapitāls 45 285 € (6,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (58%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.