Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "1912 Development"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2023
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 370 719 | 1 394 364 | 1 415 587 | 1 414 364 | 1 406 737 | 1 405 829 | 1 867 859 | 1 857 129 | 1 856 743 | 2 258 505 | 1 927 757 | 1 174 882 | 999 744 | 788 285 | 37 883 | 33 915 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 800 | 51 966 | 57 603 | 117 006 | 100 597 | 84 188 |
| Aktīvi kopā | 1 370 719 | 1 394 364 | 1 415 587 | 1 414 364 | 1 406 737 | 1 405 829 | 1 867 859 | 1 857 129 | 1 856 743 | 2 258 505 | 1 944 557 | 1 226 848 | 1 057 347 | 905 291 | 138 480 | 118 103 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 286 | 7568 | 7573 | 7614 | 7672 | 7230 | 10 347 | 164 | 799 | 2 320 030 | 1 873 694 | 935 518 | 794 923 | 833 831 | 260 658 | 275 166 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 385 395 | 1 385 395 | 1 385 395 | 1 385 395 | 1 385 395 | 1 385 395 | 1 841 239 | 1 843 388 | 1 845 589 | 0 | 0 | 423 602 | 365 000 | 159 117 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 385 681 | 1 392 963 | 1 392 968 | 1 393 009 | 1 393 067 | 1 392 625 | 1 851 586 | 1 843 552 | 1 846 388 | 2 320 030 | 1 873 694 | 1 359 120 | 1 159 923 | 992 948 | 260 658 | 275 166 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -16 083 | 16 363 | 21 218 | -1264 | -7685 | -466 | -2515 | -2696 | -3220 | -71 880 | 132 388 | -12 838 | 29 697 | 14 920 | -33 988 | -34 885 |
| Pašu kapitāls kopā | -14 962 | 1401 | 22 619 | 21 355 | 13 670 | 13 204 | 16 273 | 13 577 | 10 355 | -61 525 | 70 863 | -132 272 | -102 576 | -87 657 | -122 178 | -157 063 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 23 550 | 22 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 017 745 | 543 773 | 92 790 | 272 009 | 40 329 | 17 707 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -16 083 | 16 569 | 21 475 | -915 | -7283 | 23 | -1821 | -1996 | -3220 | -17 268 | 250 370 | 40 384 | 50 247 | 29 670 | -32 693 | -34 885 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -16 083 | 16 569 | 21 475 | -915 | -7283 | 23 | -1821 | -1996 | -3220 | -71 880 | 134 490 | -11 793 | 29 697 | 14 920 | -33 988 | -34 885 |
| Pārskata gada peļņa | -16 083 | 16 363 | 21 218 | -1264 | -7685 | -466 | -2515 | -2696 | -3220 | -71 880 | 132 388 | -12 838 | 29 697 | 14 920 | -33 988 | -34 885 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "1912 Development"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "1912 Development" (reģ. nr. 50003949451) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sudrabu Edžus iela 16 - 10.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 17 707 €, par 56,1% mazāk nekā gadu iepriekš (40 329 €). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 885 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 707 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-157 063 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.