Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ķekavas tirdzniecības centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 328 634 | 364 909 | 382 498 | 83 615 | 71 232 | 79 851 | 90 679 | 24 385 | 39 114 | 131 951 | 48 328 | 130 628 | 32 585 | 70 993 | 75 951 | 204 615 | 656 848 | 194 857 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 103 097 | 6 878 478 | 6 627 984 | 6 414 167 | 6 127 997 | 5 880 419 | 8 022 815 | 8 901 590 | 8 548 902 | 8 431 659 | 8 109 827 | 8 306 265 | 8 306 304 | 10 420 279 | 11 457 440 | 11 237 997 | 10 819 968 | 15 046 379 |
| Aktīvi kopā | 3 431 731 | 7 243 387 | 7 010 482 | 6 497 782 | 6 199 229 | 5 960 270 | 8 113 494 | 8 925 975 | 8 588 016 | 8 563 610 | 8 158 155 | 8 436 893 | 8 338 889 | 10 491 272 | 11 533 391 | 11 442 612 | 11 476 816 | 15 241 236 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 192 854 | 7 062 484 | 6 790 054 | 1 658 593 | 1 255 176 | 1 253 410 | 1 886 112 | 1 774 940 | 3 172 223 | 3 199 954 | 2 814 508 | 2 774 942 | 2 466 698 | 3 053 919 | 2 926 711 | 1 442 200 | 999 469 | 1 429 052 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 599 851 | 424 626 | 130 781 | 4 833 996 | 4 777 789 | 4 660 438 | 6 193 329 | 6 892 583 | 4 814 791 | 3 791 429 | 3 313 493 | 3 111 625 | 2 847 621 | 3 909 685 | 4 389 017 | 4 942 813 | 4 506 877 | 6 826 114 |
| Saistības kopā | 2 792 705 | 7 487 110 | 6 920 835 | 6 492 589 | 6 032 965 | 5 913 848 | 8 079 441 | 8 667 523 | 7 987 014 | 6 991 383 | 6 128 001 | 5 886 567 | 5 314 319 | 6 963 604 | 7 315 728 | 6 385 013 | 5 506 346 | 8 255 166 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 391 | -204 332 | -314 630 | -334 454 | -188 929 | -219 842 | -184 323 | 83 677 | 342 550 | 971 225 | 457 927 | 520 172 | 474 244 | 503 098 | 689 995 | 839 936 | 912 871 | 1 015 600 |
| Pašu kapitāls kopā | 639 026 | -243 723 | 89 647 | 5193 | 166 264 | 46 422 | 34 053 | 258 452 | 601 002 | 1 572 227 | 2 030 154 | 2 550 326 | 3 024 570 | 3 527 668 | 4 217 663 | 5 057 599 | 5 970 470 | 6 986 070 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 552 432 | 524 672 | 537 715 | 570 042 | 589 838 | 852 889 | 1 202 136 | 1 270 452 | 1 379 775 | 1 402 155 | 1 535 693 | 1 500 644 | 1 582 506 | 2 224 327 | 2 241 450 | 2 302 086 | 2 769 014 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4431 | -1334 | -19 967 | -15 995 | 70 096 | 1144 | 114 414 | 384 192 | 446 777 | 581 229 | 587 553 | 652 532 | 611 692 | 636 359 | 847 449 | 1 075 150 | 1 125 150 | 1 303 007 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 391 | -129 089 | -245 883 | -268 043 | -141 727 | -174 628 | -125 798 | 182 760 | 367 853 | 437 060 | 458 042 | 526 693 | 476 533 | 503 113 | 690 282 | 841 179 | 912 871 | 1 016 785 |
| Pārskata gada peļņa | -41 391 | -204 332 | -314 630 | -334 454 | -188 929 | -219 842 | -184 323 | 83 677 | 342 550 | 971 225 | 457 927 | 520 172 | 474 244 | 503 098 | 689 995 | 839 936 | 912 871 | 1 015 600 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 6 | 8 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 | 7 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- FORTIS VM SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "VM property" — 2 kopīgas personas
- SIA "VML īpašumi" — 2 kopīgas personas
- SIA "VMZ īpašumi" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOŠA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VITA mārkets" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VM īpašumi" — 2 kopīgas personas
- "Uzņēmēju klubs Sigulda"
- SIA "ELVI Latvija"
- SIA "Fresh Food Logistics"
- SIA "NDO"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ķekavas tirdzniecības centrs"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ķekavas tirdzniecības centrs" (reģ. nr. 50003975331) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Vidus iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 769 014 €, par 20,3% vairāk nekā gadu iepriekš (2 302 086 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 1 015 600 € (36,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 395 573 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 15 241 236 € un pašu kapitāls 6 986 070 € (45,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir FORTIS VM SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.