SIA "MUBfast"Aktīvs

50003981821Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2008

Finanšu rādītāji

341 798 €-10,7%
Apgrozījums 2025
+26,7%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 20 000 € (30% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~20 000 €
2024 ~50 000 €
2023 ~95 000 €
2022 ~80 000 €
2021 ~73 045 €
2020 ~60 900 €
2019 ~108 750 €
2018 ~114 836 €
2017 ~86 675 €
2016 ~40 000 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
20090 €
20080 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā27133440821928 41521 57212 99041 23685 296108 723131 121178 257116 289116 593150 617124 337108 064111 250131 682
Pamatlīdzekļi kopā164741277132710699473965541418 25918 39714 79129 07117 84945 72032 33821 41315 02311 889
Aktīvi kopā28773514949629 74222 64113 93745 20190 710126 982149 518193 048145 360134 442196 337156 675129 477126 273143 571
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības000705973973708506115 86426 66131 83566 55755 51158 55169 46950 56857 28660 61037 336
Ilgtermiņa saistības2434832051000000000000000
Saistības kopā2434832051705973973708506115 86426 66131 83566 55755 51158 55169 46950 56857 28660 61037 336
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa634397441415 238-7439-501525 58534 70665 475104 037123 64472 10846 942124 02259 23961 08443 47260 572
Pašu kapitāls kopā26343031744522 68315 24410 22940 14074 846100 321117 683126 49189 84975 891126 868106 10772 19165 663106 235
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums6129125512 15933 66139 80933 48781 608143 725273 834279 874353 019362 124355 571520 031319 353371 915382 864341 798
Saimnieciskās darbības peļņa746476512017 970-3642-180332 93052 45178 459123 232123 64472 10846 942148 49159 23986 84556 45665 572
Peļņa pirms nodokļiem746476512017 970-3856-200132 93052 45178 459123 232123 64472 10846 942148 49159 23986 84556 45665 572
Pārskata gada peļņa634397441415 238-7439-501525 58534 70665 475104 037123 64472 10846 942124 02259 23961 08443 47260 572
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki20025555912121282819191410
Aprēķinātā dividende0000000040 00086 675114 836108 75060 90073 04580 00095 00050 00020 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "MUBfast"2Limbahs Mārtiņš
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi
Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA "MUBfast"

Pārskats

SIA "MUBfast" (reģ. nr. 50003981821) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zvārdes iela 20 - 2.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 341 798 €, par 10,7% mazāk nekā gadu iepriekš (382 864 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 60 572 € (17,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 180 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 143 571 € un pašu kapitāls 106 235 € (74,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.