SIA "Angiosana"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 313 969 | 120 817 | 112 872 | 93 778 | 114 235 | 110 579 | 86 338 | 16 076 | 207 142 | 27 321 | 95 415 | 234 631 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 47 105 | 46 144 | 57 680 | 57 680 | 76 580 | 134 785 | 124 225 | 77 105 | 61 684 | 46 263 | 15 421 | 20 572 |
| Aktīvi kopā | 361 074 | 166 961 | 170 552 | 151 458 | 190 815 | 245 364 | 210 563 | 93 181 | 268 826 | 73 584 | 110 836 | 255 203 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2082 | 2252 | 0 | 11 082 | 3744 | 3424 | 3317 | 1881 | 1100 | 1738 | 2596 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 49 011 | 39 418 | 32 115 | 19 584 | 16 349 | 60 450 | 48 386 | 34 308 | 20 950 | 7450 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 51 093 | 41 670 | 32 115 | 30 666 | 20 093 | 63 874 | 51 703 | 36 189 | 22 050 | 9188 | 2596 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 101 550 | 123 868 | 128 762 | 111 117 | 129 930 | 138 918 | 137 558 | 4532 | 189 784 | 1620 | 43 844 | 146 963 |
| Pašu kapitāls kopā | 309 981 | 125 291 | 138 437 | 120 792 | 170 722 | 181 490 | 158 860 | 56 992 | 246 776 | 64 396 | 108 240 | 255 203 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 142 345 | 157 614 | 169 958 | 156 173 | 185 275 | 202 631 | 201 954 | 236 283 | 267 342 | 281 071 | 261 922 | 254 798 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 102 477 | 124 600 | 129 230 | 111 377 | 130 034 | 138 918 | 139 098 | 147 432 | 190 854 | 186 486 | 163 991 | 146 963 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 101 550 | 123 868 | 128 762 | 111 117 | 129 930 | 138 918 | 137 558 | 147 432 | 189 784 | 185 620 | 163 844 | 146 963 |
| Pārskata gada peļņa | 101 550 | 123 868 | 128 762 | 111 117 | 129 930 | 138 918 | 137 558 | 4532 | 189 784 | 1620 | 43 844 | 146 963 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 308 558 | 115 616 | 128 762 | 80 000 | 128 150 | 160 188 | 106 400 | 0 | 184 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Latvijas Brūču ārstēšanas asociācija"
- Latvijas Estētiskās Medicīnas asociācija
- Latvijas asinsvadu ķirurgu biedrība
- SIA "E.F.pro"
- SIA "Elogium Probiotics"
- SIA "G.S.pro"
- SIA "Mikrosana"
- SIA "Raketes"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GUGA 11"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JARS"
- Studentu korporācija "Fraternitas Lettica"
- Studentu korporācijas "Fraternitas Lettica" filistru biedrība
Kopsavilkums: SIA "Angiosana"
Pārskats
SIA "Angiosana" (reģ. nr. 50003992331) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Berģi, Lapu iela 3B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 254 798 €, par 2,7% mazāk nekā gadu iepriekš (261 922 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 146 963 € (57,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 933 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 255 203 € un pašu kapitāls 255 203 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.