Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijaAktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 97 755 | 67 722 | 120 749 | 274 911 | 170 699 | 143 299 | 93 553 | 58 385 | 105 127 | 92 452 | 63 580 | 108 627 | 59 750 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 132 | 132 | 188 | 1106 | 1519 | 1519 | 2649 | 3299 | 3937 | 3049 | 3998 | 2560 | 2560 |
| Aktīvi kopā | 97 887 | 67 854 | 120 937 | 276 017 | 172 218 | 144 818 | 96 202 | 61 684 | 109 064 | 95 501 | 67 578 | 111 187 | 62 310 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 96 100 | 64 005 | 116 989 | 282 844 | 193 530 | 131 296 | 15 951 | 81 265 | 125 208 | 96 627 | 101 718 | 121 283 | 71 920 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 96 100 | 64 005 | 116 989 | 282 844 | 193 530 | 131 296 | 15 951 | 81 265 | 125 208 | 96 627 | 101 718 | 121 283 | 71 920 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 1787 | 3849 | 3948 | -6827 | -21 312 | 13 522 | -356 | -19 581 | -16 144 | -30 455 | -34 140 | -10 096 | -9610 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BL Investments" — 2 kopīgas personas
- "Laivas"
- "Ķerot vilni"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Eiropas Ekoloģiskā Tūrisma Attīstības Centrs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Eiropas Energoefektīvu Risinājumu Attīstības Centrs"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REHAU"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINDOWS FACTORY"
- Windows manufactory SIA
Kopsavilkums: Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija
Pārskats
Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija (reģ. nr. 50008036101) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 99 k-1 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 2.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-9610 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.