"Bellevue Jūrmala"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 39 813 | 59 280 | 72 631 | 102 493 | 109 670 | 122 407 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 39 813 | 59 280 | 72 631 | 102 493 | 109 670 | 122 407 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 5669 | 6015 | 15 641 | 32 230 | 17 223 | 4974 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5669 | 6015 | 15 641 | 32 230 | 17 223 | 4974 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 34 144 | 53 265 | 56 990 | 70 263 | 92 447 | 5742 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Bellevue Jūrmala"
Pārskats
"Bellevue Jūrmala" (reģ. nr. 50008198121) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Bulduru prospekts 147 - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 122 407 € un pašu kapitāls 5742 € (4,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.