"Smiltenāju 12"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 209 | 16 040 | 23 812 | 15 491 | 15 376 | 21 056 | 27 202 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 10 209 | 16 040 | 23 812 | 15 491 | 15 376 | 21 056 | 27 202 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 2289 | 3535 | 4794 | 5763 | 6489 | 4675 | 4658 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2289 | 3535 | 4794 | 5763 | 6489 | 4675 | 4658 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 1264 | 2108 | 3105 | 5854 | 8887 | 13 021 | 15 624 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Smiltenāju 12"
Pārskats
"Smiltenāju 12" (reģ. nr. 50008283521) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ikšķile, Smiltenāju iela 12 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 27 202 € un pašu kapitāls 15 624 € (57,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.