SIA "Mute Studija"Aktīvs

50103160161Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2008

Finanšu rādītāji

442 885 €+9,0%
Apgrozījums 2025
+12,1%
Vidējais pieaugums gadā 2009–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 50 000 € (27% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~50 000 €
2024 ~70 000 €
2023 ~64 882 €
2022 ~50 000 €
2021 ~30 000 €
2020 ~25 001 €
20190 €
2018 ~46 421 €
2017 ~49 497 €
2016 ~15 400 €
2015 ~21 824 €
20140 €
20130 €
2012 ~1229 €
2011 ~48 000 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā16 10979 27369 46853 43053 939118 64978 57890 28472 574122 276190 966228 784258 956221 484240 659206 959211 905
Pamatlīdzekļi kopā819327 19728 53815 2919585934922 67516 20613 8187926787416 98730 60822 22022 79318 25313 301
Aktīvi kopā24 302106 47098 00668 72163 524127 998101 253106 49086 392130 202198 840245 771289 564243 704263 452225 212225 206
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības19 64645 60156 48551 94636 17555 62641 44236 25036 97155 04540 60449 47950 37532 23151 99940 77349 974
Ilgtermiņa saistības21488831864300000000000000
Saistības kopā21 79454 43265 12851 94636 17555 62641 44236 25036 97155 04540 60449 47950 37532 23151 99940 77349 974
Pamatkapitāls—————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————————
Pārskata gada peļņa28548 72128 840-14 06510 27734 116832927 38628 67865 80283 19169 30072 89722 28464 86242 98640 793
Pašu kapitāls kopā250851 22932 06916 77527 05271 74958 25470 24049 42168 802151 993196 292239 189211 473211 453184 439175 232
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums71 081229 365256 654165 866151 376305 967263 126283 377311 745355 127365 467345 396396 956353 144372 030406 240442 885
Saimnieciskās darbības peļņa108555 47134 033-12 55713 15540 95610 85032 80234 45767 04183 50675 55180 39734 78481 08260 44853 293
Peļņa pirms nodokļiem74055 67333 698-14 06511 67340 94810 85032 45933 93265 80283 19175 55080 39734 78481 08260 44853 293
Pārskata gada peļņa28548 72128 840-14 06510 27734 116832927 38628 67865 80283 19169 30072 89722 28464 86242 98640 793
Darbaspēka izmaksas—————————————————
Nolietojums—————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki22424434323332333
Aprēķinātā dividende—048 00012290021 82415 40049 49746 421025 00130 00050 00064 88270 00050 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "Mute Studija"1Račinskis Arnis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi
Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA "Mute Studija"

Pārskats

SIA "Mute Studija" (reģ. nr. 50103160161) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 27 - 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 442 885 €, par 9,0% vairāk nekā gadu iepriekš (406 240 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 40 793 € (9,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 16 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 147 628 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 225 206 € un pašu kapitāls 175 232 € (77,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.