Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DMA Latvija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2817 | 1843 | 3531 | 3030 | 683 | 7461 | 3292 | 3756 | 4806 | 2713 | 1951 | 3677 | 7419 | 8632 | 25 367 | 14 306 | 40 802 | 11 395 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 294 | 227 | 305 | 730 | 898 | 749 | 1162 | 967 | 531 | 425 | 107 | 1242 | 4485 | 5394 | 13 174 | 9582 | 9912 |
| Aktīvi kopā | 2817 | 2137 | 3758 | 3335 | 1413 | 8359 | 4041 | 4918 | 5773 | 3244 | 2376 | 3784 | 8661 | 13 117 | 30 761 | 27 480 | 50 384 | 21 307 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 436 | 1044 | 4093 | 3434 | 2930 | 7354 | 7348 | 2330 | 5749 | 3569 | 6042 | 7915 | 6480 | 3244 | 34 084 | 55 128 | 23 720 | 8019 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3111 | 4191 | 2191 | 0 | 0 | 6189 | 9667 | 7727 | 7477 | 7477 | 7147 | 5487 | 3087 | 587 | 587 | 40 587 | 587 |
| Saistības kopā | 436 | 4155 | 8284 | 5625 | 2930 | 7354 | 13 537 | 11 997 | 13 476 | 11 046 | 13 519 | 15 062 | 11 967 | 6331 | 34 671 | 55 715 | 64 307 | 8606 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 381 | -4399 | -2508 | 2236 | 773 | 2522 | -10 926 | 2417 | -618 | -99 | -3341 | -135 | 7972 | 10 092 | -10 696 | -24 324 | 14 311 | 26 624 |
| Pašu kapitāls kopā | 2381 | -2018 | -4526 | -2290 | -1517 | 1005 | -9496 | -7079 | -7703 | -7802 | -11 143 | -11 278 | -3306 | 6786 | -3910 | -28 235 | -13 923 | 12 701 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5237 | 9014 | 11 212 | 15 246 | 21 984 | 30 550 | 38 208 | 30 311 | 27 700 | 39 847 | 19 987 | 22 044 | 39 336 | 89 634 | 58 991 | 134 444 | 238 169 | 413 507 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 462 | -4284 | -2379 | 2593 | 1607 | 2631 | -10 913 | 2424 | -606 | -99 | -3341 | -135 | 7972 | 10 092 | -10 696 | -24 324 | 14 311 | 26 624 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 449 | -4399 | -2508 | 2236 | 773 | 2522 | -10 926 | 2417 | -618 | -99 | -3341 | -135 | 7972 | 10 092 | -10 696 | -24 324 | 14 311 | 26 624 |
| Pārskata gada peļņa | 381 | -4399 | -2508 | 2236 | 773 | 2522 | -10 926 | 2417 | -618 | -99 | -3341 | -135 | 7972 | 10 092 | -10 696 | -24 324 | 14 311 | 26 624 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DMA Latvija"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DMA Latvija" (reģ. nr. 50103189241) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Āraišu iela 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 413 507 €, par 73,6% vairāk nekā gadu iepriekš (238 169 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 29,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 26 624 € (6,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 137 836 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 21 307 € un pašu kapitāls 12 701 € (59,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.