MYFUSION SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 414 | 22 242 | 38 693 | 32 487 | 96 238 | 71 236 | 62 250 | 82 136 | 33 936 | 910 | 8213 | 5134 | 133 626 | 281 169 | 367 336 | 330 817 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 241 | 13 848 | 9706 | 26 362 | 30 628 | 22 760 | 17 486 | 9259 | 907 | 0 | 0 | 0 | 11 182 | 74 032 | 74 625 | 57 570 |
| Aktīvi kopā | 45 655 | 36 090 | 48 399 | 58 849 | 126 866 | 93 996 | 79 736 | 91 395 | 34 843 | 910 | 8213 | 5134 | 144 808 | 355 201 | 441 961 | 388 387 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 616 | 7839 | 10 221 | 9429 | 21 113 | 13 638 | 15 340 | 19 154 | 2505 | 55 | 2220 | 46 | 122 084 | 225 946 | 215 365 | 177 111 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 522 | 8309 | 4820 | 20 902 | 22 685 | 15 001 | 7246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 000 | 48 219 | 30 490 |
| Saistības kopā | 23 138 | 16 148 | 15 041 | 30 331 | 43 798 | 28 639 | 22 586 | 19 154 | 2505 | 55 | 2220 | 46 | 122 084 | 265 946 | 263 584 | 207 601 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 780 | 17 608 | 31 357 | 26 517 | 80 222 | 62 511 | 54 280 | 69 371 | 29 492 | -6484 | 5138 | -859 | 19 837 | 66 531 | 89 123 | 2409 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 517 | 19 925 | 33 358 | 28 518 | 83 068 | 65 357 | 57 150 | 72 241 | 32 338 | 855 | 5993 | 5088 | 22 724 | 89 255 | 178 377 | 180 786 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 65 142 | 61 171 | 78 060 | 68 878 | 148 717 | 124 964 | 111 961 | 130 252 | 69 304 | 690 | 0 | 0 | 259 362 | 1 423 035 | 2 087 958 | 1 404 159 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 577 | 20 461 | 37 672 | 30 928 | 95 217 | 74 648 | 65 034 | 82 743 | 29 568 | -6484 | 5188 | -859 | 20 387 | 67 627 | 99 337 | 26 546 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 028 | 19 754 | 37 178 | 30 702 | 94 325 | 74 002 | 64 702 | 82 743 | 29 492 | -6484 | 5188 | -859 | 20 387 | 66 531 | 89 123 | 17 054 |
| Pārskata gada peļņa | 17 780 | 17 608 | 31 357 | 26 517 | 80 222 | 62 511 | 54 280 | 69 371 | 29 492 | -6484 | 5138 | -859 | 19 837 | 66 531 | 89 123 | 2409 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 6950 | 20 200 | 17 924 | 31 357 | 25 672 | 80 222 | 62 487 | 54 280 | 69 395 | 24 999 | 0 | 0 | 2201 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: MYFUSION SIA
Pārskats
MYFUSION SIA (reģ. nr. 50103198121) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Laboratorijas iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 404 159 €, par 32,7% mazāk nekā gadu iepriekš (2 087 958 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 2409 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 200 594 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 388 387 € un pašu kapitāls 180 786 € (46,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.