SIA "SPORT MEDIA GROUP"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3114 | 2159 | 336 | 15 286 | 49 614 | 20 319 | 11 592 | 8062 | 13 529 | 41 084 | 134 533 | 125 210 | 312 785 | 240 765 | 282 354 | 259 398 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 35 572 | 35 572 | 37 372 | 37 372 | 37 372 | 40 588 | 47 079 | 83 796 | 58 302 | 82 984 | 52 092 | 121 648 |
| Aktīvi kopā | 28 114 | 27 159 | 25 336 | 40 286 | 85 186 | 55 891 | 48 964 | 45 434 | 50 901 | 81 672 | 181 612 | 209 006 | 371 087 | 323 749 | 334 446 | 381 046 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6552 | 11 702 | 688 | 6318 | 66 450 | 108 574 | 110 828 | 110 442 | 119 491 | 117 014 | 206 633 | 230 082 | 0 | 0 | 214 496 | 224 703 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 14 808 | 17 268 | 24 570 | 25 170 | 24 890 | 27 590 | 27 490 | 28 710 | 28 710 | 27 820 | 264 791 | 266 963 | 35 442 | 35 442 |
| Saistības kopā | 6552 | 11 702 | 15 496 | 23 586 | 91 020 | 133 744 | 135 718 | 138 032 | 146 981 | 145 724 | 235 343 | 257 902 | 264 791 | 266 963 | 249 938 | 260 145 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5007 | -6105 | -5744 | 6620 | -29 596 | -72 019 | -8901 | -5844 | -3482 | 32 028 | 10 321 | 4835 | 155 192 | -49 510 | 27 722 | 36 393 |
| Pašu kapitāls kopā | 21 562 | 15 457 | 9713 | 16 700 | -5834 | -77 853 | -86 754 | -92 598 | -96 080 | -64 052 | -53 731 | -48 896 | 106 296 | 56 786 | 84 508 | 120 901 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 46 026 | 104 402 | 61 233 | 340 124 | 77 347 | 197 001 | 178 838 | 360 687 | 300 334 | 360 746 | 512 928 | 447 407 | 314 804 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5008 | -6105 | -5744 | 6620 | -29 596 | -72 019 | -8901 | -5844 | -3482 | 32 028 | 10 321 | 4835 | 155 192 | -49 510 | 27 722 | 36 393 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5007 | -6105 | -5744 | 6620 | -29 596 | -72 019 | -8901 | -5844 | -3482 | 32 028 | 10 321 | 4835 | 155 192 | -49 510 | 27 722 | 36 393 |
| Pārskata gada peļņa | -5007 | -6105 | -5744 | 6620 | -29 596 | -72 019 | -8901 | -5844 | -3482 | 32 028 | 10 321 | 4835 | 155 192 | -49 510 | 27 722 | 36 393 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SPORT MEDIA GROUP"
Pārskats
SIA "SPORT MEDIA GROUP" (reģ. nr. 50103200341) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ikšķiles iela 11 - 77.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 314 804 €, par 29,6% mazāk nekā gadu iepriekš (447 407 €). 2025. gada peļņa bija 36 393 € (11,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 104 935 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 381 046 € un pašu kapitāls 120 901 € (31,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIC SPORT MEDIA GROUP". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.