Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Logica"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3693 | 9168 | 4416 | 8527 | 14 679 | 30 068 | 60 123 | 46 368 | 63 682 | 32 048 | 20 947 | 15 945 | 46 206 | 26 467 | 93 046 | 107 476 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 625 | 12 841 | 18 720 | 22 812 | 27 655 | 41 685 | 83 631 | 135 807 | 210 259 | 221 986 | 485 254 | 440 033 | 461 362 | 463 426 | 490 851 | 565 213 |
| Aktīvi kopā | 18 318 | 22 009 | 23 136 | 31 339 | 42 334 | 71 753 | 143 754 | 182 175 | 273 941 | 254 034 | 506 201 | 455 978 | 507 568 | 489 893 | 583 897 | 672 689 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 651 | 77 594 | 63 212 | 60 764 | 32 414 | 17 153 | 56 480 | 48 858 | 51 419 | 98 680 | 179 611 | 187 169 | 197 849 | 253 174 | 200 308 | 97 110 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9495 | 34 885 | 69 936 | 129 373 | 82 778 | 48 098 | 26 759 | 47 648 | 0 | 0 | 49 342 |
| Saistības kopā | 53 651 | 77 594 | 63 212 | 60 764 | 32 414 | 26 648 | 91 365 | 118 794 | 180 792 | 181 458 | 227 709 | 213 928 | 245 497 | 253 174 | 200 308 | 146 452 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -37 333 | -20 251 | 15 509 | 10 651 | 51 787 | 35 185 | 7284 | 10 992 | 29 768 | -20 573 | -87 518 | -36 443 | 20 022 | -25 352 | 146 870 | 142 648 |
| Pašu kapitāls kopā | -35 333 | -55 585 | -40 076 | -29 425 | 9920 | 45 105 | 52 389 | 63 381 | 93 149 | 72 576 | 278 492 | 242 050 | 262 071 | 236 719 | 383 589 | 526 237 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 88 636 | 38 810 | 43 576 | 37 329 | 108 798 | 166 065 | 175 411 | 166 172 | 187 265 | 183 104 | 76 194 | 52 163 | 162 686 | 57 853 | 302 620 | 254 612 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -36 705 | -20 251 | 15 443 | 11 608 | 61 173 | 35 370 | 8021 | 12 016 | 31 639 | -16 118 | -83 260 | -32 926 | 23 218 | -21 411 | 147 043 | 145 257 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -37 333 | -20 251 | 15 509 | 11 606 | 61 173 | 35 185 | 7284 | 10 992 | 29 768 | -20 573 | -87 518 | -36 443 | 20 022 | -25 352 | 146 870 | 142 648 |
| Pārskata gada peļņa | -37 333 | -20 251 | 15 509 | 10 651 | 51 787 | 35 185 | 7284 | 10 992 | 29 768 | -20 573 | -87 518 | -36 443 | 20 022 | -25 352 | 146 870 | 142 648 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 12 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Logica"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Logica" (reģ. nr. 50103246351) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Lībiešu iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 254 612 €, par 15,9% mazāk nekā gadu iepriekš (302 620 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 142 648 € (56,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 127 306 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 672 689 € un pašu kapitāls 526 237 € (78,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.