Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enex Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 56 957 | 49 209 | 60 114 | 49 033 | 66 838 | 51 545 | 55 893 | 10 041 | 9620 | 5130 | 194 | 3832 | 45 888 | 29 066 | 47 387 | 85 983 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 442 | 9857 | 2595 | 1735 | 2021 | 5308 | 5569 | 4341 | 2675 | 1129 | 292 | 2116 | 34 964 | 47 112 | 21 201 | 32 986 |
| Aktīvi kopā | 71 399 | 59 066 | 62 709 | 50 768 | 68 859 | 56 853 | 61 462 | 14 382 | 12 295 | 6259 | 486 | 5948 | 80 852 | 76 178 | 68 588 | 118 969 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 23 798 | 16 641 | 8232 | 10 918 | 14 628 | 1595 | 4911 | 803 | 1019 | 2195 | 0 | 362 | 6295 | 4779 | 14 952 | 21 228 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 798 | 16 641 | 8232 | 10 918 | 14 628 | 1595 | 4911 | 803 | 1019 | 2195 | 0 | 362 | 6295 | 4779 | 14 952 | 21 228 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 45 601 | -5852 | 11 828 | 2301 | -2239 | 945 | 1988 | -4638 | -2303 | -7212 | -3578 | 5100 | 68 971 | -3158 | -17 763 | 44 105 |
| Pašu kapitāls kopā | 47 601 | 41 749 | 53 577 | 39 260 | 53 624 | 54 563 | 56 551 | 13 579 | 11 276 | 4064 | 486 | 5586 | 74 557 | 71 399 | 53 636 | 97 741 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 161 272 | 129 683 | 91 145 | 50 746 | 52 084 | 18 001 | 11 612 | 8933 | 20 575 | 10 121 | 715 | 13 883 | 128 925 | 115 448 | 124 897 | 229 136 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 52 843 | -5852 | 13 011 | 4263 | -2239 | 945 | 2117 | -4638 | -2303 | -7212 | -3578 | 5100 | 68 971 | -3158 | -17 763 | 44 105 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 52 843 | -5852 | 13 011 | 4263 | -2239 | 945 | 2117 | -4638 | -2303 | -7212 | -3578 | 5100 | 68 971 | -3158 | -17 763 | 44 105 |
| Pārskata gada peļņa | 45 601 | -5852 | 11 828 | 2301 | -2239 | 945 | 1988 | -4638 | -2303 | -7212 | -3578 | 5100 | 68 971 | -3158 | -17 763 | 44 105 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 16 618 | 0 | 0 | 0 | 38 334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enex Group"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enex Group" (reģ. nr. 50103259801) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Saulgoži, "Mežragi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 229 136 €, par 83,5% vairāk nekā gadu iepriekš (124 897 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 44 105 € (19,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 114 568 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 118 969 € un pašu kapitāls 97 741 € (82,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.