Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AV Crewing"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1466 | 3629 | 4385 | 5531 | 8730 | 3952 | 6391 | 1461 | 99 | 2885 | 48 476 | 65 421 | 160 500 | 325 312 | 173 844 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 637 | 354 | 14 071 | 14 000 | 19 920 | 27 182 | 40 581 | 35 623 | 10 744 | 5785 | 0 | 48 696 | 92 221 | 163 121 | 136 984 |
| Aktīvi kopā | 2103 | 3983 | 18 456 | 19 531 | 28 650 | 31 134 | 46 972 | 37 084 | 10 843 | 8670 | 48 476 | 114 117 | 252 721 | 488 433 | 310 828 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 | 288 | 119 | 908 | 1335 | 13 978 | 40 814 | 44 423 | 31 450 | 27 940 | 1982 | 62 547 | 174 038 | 252 979 | 99 771 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 13 793 | 13 481 | 12 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 419 | 95 911 |
| Saistības kopā | 12 | 288 | 13 912 | 14 389 | 13 789 | 13 978 | 40 814 | 44 423 | 31 450 | 27 940 | 1982 | 62 547 | 174 038 | 358 398 | 195 682 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 91 | 1604 | 849 | 599 | 7544 | 2295 | -10 998 | -13 498 | -13 267 | 1337 | 23 609 | 8976 | 33 683 | 78 664 | -14 889 |
| Pašu kapitāls kopā | 2091 | 3695 | 4544 | 5142 | 14 861 | 17 156 | 6158 | -7339 | -20 607 | -19 270 | 46 494 | 51 570 | 78 683 | 130 035 | 115 146 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2482 | 3300 | 3647 | 8621 | 18 542 | 22 221 | 24 476 | 13 459 | 42 593 | 18 774 | 59 591 | 63 399 | 221 172 | 526 080 | 331 707 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 91 | 1859 | 1028 | 1371 | 9203 | 5955 | -10 998 | -13 498 | -13 267 | 1402 | 23 609 | 20 452 | 65 082 | 106 172 | 6810 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 91 | 1859 | 1028 | 1386 | 9213 | 4295 | -10 998 | -13 498 | -13 267 | 1402 | 23 609 | 20 452 | 61 352 | 91 595 | -14 889 |
| Pārskata gada peļņa | 91 | 1604 | 849 | 599 | 7544 | 2295 | -10 998 | -13 498 | -13 267 | 1337 | 23 609 | 8976 | 33 683 | 78 664 | -14 889 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3900 | 6570 | 27 312 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AV Crewing"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AV Crewing" (reģ. nr. 50103278291) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Augšdaugavas nov., Tabores pag., Elerne, "Elerne 9".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 331 707 €, par 36,9% mazāk nekā gadu iepriekš (526 080 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,9% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 889 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 927 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 310 828 € un pašu kapitāls 115 146 € (37,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.