SIA "HanzaQ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7650 | 9669 | 7797 | 1569 | 42 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 27 | 1 | 10 | 396 | 32 | 1843 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4125 | 2105 | 1372 | 412 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 500 | 12 500 |
| Aktīvi kopā | 11 775 | 11 774 | 9169 | 1981 | 42 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 27 | 1 | 10 | 396 | 12 532 | 14 343 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2340 | 17 418 | 16 014 | 2522 | 1639 | 1701 | 1879 | 1934 | 1990 | 2045 | 2243 | 2381 | 2567 | 3142 | 15 445 | 17 345 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2340 | 17 418 | 16 014 | 2522 | 1639 | 1701 | 1879 | 1934 | 1990 | 2045 | 2243 | 2381 | 2567 | 3142 | 15 445 | 17 345 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7435 | -15 079 | -1201 | 6304 | -828 | -104 | -155 | -74 | -56 | -55 | -171 | -164 | -177 | -189 | -167 | -89 |
| Pašu kapitāls kopā | 9435 | -5644 | -6845 | -541 | -1597 | -1701 | -1856 | -1934 | -1990 | -2045 | -2216 | -2380 | -2557 | -2746 | -2913 | -3002 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 38 246 | 14 043 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8472 | -15 079 | -1201 | 6304 | -828 | -54 | -105 | -24 | -6 | -5 | -121 | -114 | -127 | -139 | -117 | -39 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8472 | -15 079 | -1201 | 6304 | -828 | -54 | -105 | -24 | -6 | -5 | -121 | -114 | -127 | -139 | -117 | -39 |
| Pārskata gada peļņa | 7435 | -15 079 | -1201 | 6304 | -828 | -104 | -155 | -74 | -56 | -55 | -171 | -164 | -177 | -189 | -167 | -89 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Latvijas Drošības biznesa asociācija"
- "Latvijas apsardzes mācību centru apvienība"
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Jāņuvārtu muiža"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Borussia-Baltic Consulting & Security"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSTRIM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KASKAD-4"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Quantrum"
Kopsavilkums: SIA "HanzaQ"
Pārskats
SIA "HanzaQ" (reģ. nr. 50103284921) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sergeja Eizenšteina iela 71 - 35.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 89 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,2%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3002 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.