"Advailo" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2281 € (22% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5483 | 6333 | 9008 | 12 353 | 11 247 | 14 571 | 14 068 | 30 448 | 23 741 | 18 988 | 23 774 | 18 967 | 27 828 | 25 580 | 130 370 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1244 | 5103 | 8731 | 8017 | 12 157 | 12 226 | 13 118 | 22 337 | 32 123 | 21 118 | 18 172 | 22 493 | 25 699 | 72 180 | 61 250 |
| Aktīvi kopā | 6727 | 11 436 | 17 739 | 20 370 | 23 404 | 26 797 | 27 186 | 52 785 | 55 864 | 40 106 | 41 946 | 41 460 | 53 527 | 97 760 | 191 620 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3448 | 3349 | 13 079 | 18 495 | 15 285 | 12 816 | 23 640 | 20 268 | 30 657 | 22 731 | 30 780 | 41 543 | 38 269 | 43 725 | 75 430 |
| Ilgtermiņa saistības | 419 | 123 | 1761 | 1168 | 0 | 1551 | 498 | 837 | 11 218 | 7650 | 4689 | 2181 | 7341 | 43 837 | 33 236 |
| Saistības kopā | 3867 | 3472 | 14 840 | 19 663 | 15 285 | 14 367 | 24 138 | 21 105 | 41 875 | 30 381 | 35 469 | 43 724 | 45 610 | 87 562 | 108 666 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 860 | 2803 | -9032 | -1512 | 5594 | 9585 | -6382 | 28 632 | -9691 | -4264 | -3248 | -8741 | 10 181 | 2281 | 75 037 |
| Pašu kapitāls kopā | 2860 | 7663 | -1369 | -2749 | 2845 | 12 430 | 3048 | 31 680 | 13 989 | 9725 | 6477 | -2264 | 7917 | 10 198 | 82 954 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 308 | 35 087 | 58 768 | 74 490 | 87 000 | 90 890 | 118 065 | 198 124 | 180 096 | 172 062 | 157 304 | 183 528 | 201 173 | 239 689 | 341 297 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1008 | 3490 | -1357 | -1218 | 7295 | 11 247 | -6336 | 28 888 | -7907 | -3382 | -2636 | -8216 | 10 581 | 4903 | 77 650 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1008 | 3490 | -1383 | -1380 | 6622 | 11 018 | -6382 | 28 666 | -8417 | -4157 | -3215 | -8613 | 10 263 | 2595 | 75 655 |
| Pārskata gada peļņa | 860 | 2803 | -9032 | -1512 | 5594 | 9585 | -6382 | 28 632 | -9691 | -4264 | -3248 | -8741 | 10 181 | 2281 | 75 037 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 6 | 5 | 4 | 4 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 0 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2281 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Advailo" SIA
Pārskats
"Advailo" SIA (reģ. nr. 50103293801) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulka iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 341 297 €, par 42,4% vairāk nekā gadu iepriekš (239 689 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 75 037 € (22,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 85 324 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 191 620 € un pašu kapitāls 82 954 € (43,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70,4%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.