Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enreach"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 163 | 25 432 | 35 573 | 89 637 | 105 222 | 194 889 | 239 207 | 437 990 | 536 423 | 910 903 | 668 390 | 652 129 | 1 581 570 | 728 236 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 8707 | 19 791 | 38 929 | 69 630 | 47 352 | 32 339 | 189 949 | 383 855 | 452 353 | 579 518 | 677 680 | 852 414 | 2 174 401 |
| Aktīvi kopā | 14 163 | 34 139 | 55 364 | 128 566 | 174 852 | 242 241 | 271 546 | 627 939 | 920 278 | 1 363 256 | 1 247 908 | 1 329 809 | 2 433 984 | 2 902 637 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 12 150 | 21 139 | 66 016 | 51 171 | 45 001 | 33 871 | 158 323 | 68 857 | 174 307 | 282 520 | 467 174 | 898 299 | 803 289 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 074 | 5500 | 13 204 | 21 166 | 40 300 | 27 331 | 13 620 | 0 | 0 | 1313 | 4921 | 4148 | 70 371 | 48 376 |
| Saistības kopā | 10 074 | 17 650 | 34 343 | 87 182 | 91 471 | 72 332 | 47 491 | 158 323 | 68 857 | 175 620 | 287 441 | 471 322 | 968 670 | 851 665 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2089 | 12 400 | 4532 | 15 543 | 80 537 | 167 028 | 221 215 | 466 776 | 651 805 | 805 813 | 423 831 | 200 242 | 606 827 | 585 658 |
| Pašu kapitāls kopā | 4089 | 16 489 | 21 021 | 41 384 | 83 381 | 169 909 | 224 055 | 469 616 | 851 421 | 1 187 636 | 960 467 | 858 487 | 1 465 314 | 2 050 972 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 55 342 | 137 276 | 332 950 | 782 818 | 895 789 | 1 019 963 | 1 350 036 | 1 897 940 | 2 028 168 | 2 531 761 | 2 661 256 | 2 614 984 | 3 393 196 | 3 173 456 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2458 | 14 351 | 4771 | 19 484 | 95 243 | 198 870 | 222 362 | 522 926 | 720 147 | 923 556 | 587 728 | 288 120 | 619 500 | 507 033 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2458 | 14 214 | 4532 | 18 319 | 93 866 | 197 599 | 221 215 | 522 080 | 719 305 | 922 713 | 586 581 | 275 780 | 607 013 | 586 006 |
| Pārskata gada peļņa | 2089 | 12 400 | 4532 | 15 543 | 80 537 | 167 028 | 221 215 | 466 776 | 651 805 | 805 813 | 423 831 | 200 242 | 606 827 | 585 658 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 6 | 9 | 12 | 16 | 19 | 24 | 22 | 24 | 24 | 25 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | — | 38 540 | 80 500 | 167 069 | 221 215 | 270 000 | 469 598 | 651 000 | 302 222 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enreach"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enreach" (reģ. nr. 50103316201) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 31 k-3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 173 456 €, par 6,5% mazāk nekā gadu iepriekš (3 393 196 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 36,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 585 658 € (18,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 25). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 132 227 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 902 637 € un pašu kapitāls 2 050 972 € (70,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Enreach Baltics SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.