SIA "8IO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 13 416 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 133 294 | 89 425 | 122 189 | 59 859 | 78 452 | 78 033 | 132 333 | 121 291 | 206 813 | 185 943 | 180 724 | 478 278 | 567 605 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1014 | 12 869 | 32 643 | 65 167 | 63 301 | 67 775 | 76 559 | 76 675 | 75 590 | 76 827 | 77 669 | 79 783 | 78 709 |
| Aktīvi kopā | 134 308 | 102 294 | 154 832 | 125 026 | 141 753 | 145 808 | 208 892 | 197 966 | 282 403 | 262 770 | 258 393 | 558 061 | 646 314 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 99 987 | 130 742 | 175 322 | 140 402 | 148 775 | 122 018 | 82 051 | 94 258 | 111 884 | 94 936 | 72 324 | 114 611 | 81 796 |
| Ilgtermiņa saistības | 27 946 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 127 933 | 130 742 | 175 322 | 140 402 | 148 775 | 122 018 | 82 051 | 94 258 | 111 884 | 94 936 | 72 324 | 114 611 | 81 796 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 66 996 | 14 300 | 5333 | 5117 | 8354 | 30 812 | 103 096 | -23 134 | 66 811 | 47 314 | 68 236 | 257 679 | 134 484 |
| Pašu kapitāls kopā | 5942 | -29 063 | -20 490 | -15 376 | -7022 | 23 790 | 126 841 | 103 708 | 170 519 | 167 834 | 186 069 | 443 450 | 564 518 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 159 100 | 302 756 | 372 352 | 336 506 | 227 909 | 143 312 | 617 536 | 152 275 | 376 890 | 460 297 | 261 725 | 773 308 | 1 016 488 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 71 380 | 12 733 | 5240 | 5350 | 11 081 | 30 812 | 111 195 | -23 619 | 66 811 | 47 314 | 78 236 | 257 679 | 135 003 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 67 461 | 16 800 | 6915 | 6496 | 11 081 | 30 812 | 103 096 | -23 134 | 66 811 | 47 314 | 78 236 | 257 679 | 134 484 |
| Pārskata gada peļņa | 66 996 | 14 300 | 5333 | 5117 | 8354 | 30 812 | 103 096 | -23 134 | 66 811 | 47 314 | 68 236 | 257 679 | 134 484 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 3 | 3 | 5 | 3 | 3 | 6 | 9 | 9 | 9 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 999 | 50 001 | 0 | 13 416 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "8IO"
Pārskats
SIA "8IO" (reģ. nr. 50103318611) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Drosmes iela 7 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 016 488 €, par 31,4% vairāk nekā gadu iepriekš (773 308 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 134 484 € (13,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 203 298 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 646 314 € un pašu kapitāls 564 518 € (87,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.