Accounting Finance Group SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 | 3460 | 3823 | 5708 | 9721 | 8747 | 12 334 | 21 283 | 51 823 | 51 828 | 63 251 | 54 105 | 55 382 | 52 875 | 61 888 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 333 | 62 008 | 54 867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 34 | 3460 | 3823 | 5708 | 9721 | 49 080 | 74 342 | 76 150 | 51 823 | 51 828 | 63 251 | 54 105 | 55 382 | 52 875 | 61 888 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 33 | 1391 | 1712 | 2691 | 6644 | 45 989 | 71 229 | 6200 | 19 164 | 9983 | 28 802 | 29 426 | 39 264 | 39 515 | 37 855 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 945 | 16 567 | 35 147 | 21 956 | 11 527 | 6873 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 33 | 1391 | 1712 | 2691 | 6644 | 45 989 | 71 229 | 63 145 | 35 731 | 45 130 | 50 758 | 40 953 | 46 137 | 39 515 | 37 855 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5 | -26 | 42 | 1 | 60 | 14 | 22 | 9893 | 3087 | -9394 | 5795 | 659 | -3907 | 4115 | 10 674 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 | 2069 | 2111 | 3017 | 3077 | 3091 | 3113 | 13 005 | 16 092 | 6698 | 12 493 | 13 152 | 9245 | 13 360 | 24 033 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1120 | 7838 | 18 891 | 20 305 | 26 919 | 23 418 | 39 081 | 77 588 | 116 057 | 132 216 | 126 320 | 217 700 | 295 237 | 371 704 | 455 402 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5 | -17 | 61 | 1 | 108 | 18 | 22 | 9893 | 3087 | -9394 | 5795 | 659 | -3907 | 4115 | 10 674 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 | -17 | 61 | 1 | 108 | 18 | 22 | 9893 | 3087 | -9394 | 5795 | 659 | -3907 | 4115 | 10 674 |
| Pārskata gada peļņa | -5 | -26 | 42 | 1 | 60 | 14 | 22 | 9893 | 3087 | -9394 | 5795 | 659 | -3907 | 4115 | 10 674 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | 7 | 6 | 8 | 9 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- laikraksts "KOLORĪTS"
- laikraksts "OGRES ZIŅAS"
- Ogres rajona V.Baltās individuālais šūšanas uzņēmums "VALĒRIJA B"
- SIA "HUS"
- "Ogres Valsts ģimnāzijas atbalsta biedrība"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FOTOBILDES.LV"
- SIA NIBIRO
- Ekvilibria SIA
- SIA "Kristīnas Kalniņas fizioterapijas prakse"
- SIA "Velvet Cherry Tattoo"
- A18 Real Estate SIA
Kopsavilkums: Accounting Finance Group SIA
Pārskats
Accounting Finance Group SIA (reģ. nr. 50103326411) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Brīvības iela 22.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 455 402 €, par 22,5% vairāk nekā gadu iepriekš (371 704 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 53,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 10 674 € (2,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 540 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 61 888 € un pašu kapitāls 24 033 € (38,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.