Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCENT BŪVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 380 | 114 940 | 108 921 | 287 918 | 75 731 | 164 771 | 155 805 | 86 215 | 310 920 | 299 819 | 288 924 | 276 653 | 178 490 | 81 100 | 122 380 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 085 | 17 813 | 65 005 | 104 564 | 110 758 | 105 756 | 113 482 | 128 577 | 140 024 | 231 889 | 238 492 | 235 313 | 284 993 | 364 537 | 375 733 |
| Aktīvi kopā | 86 465 | 132 753 | 173 926 | 392 482 | 186 489 | 270 527 | 269 287 | 214 792 | 450 944 | 531 708 | 527 416 | 511 966 | 463 483 | 445 637 | 498 113 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 954 | 81 858 | 96 409 | 222 908 | 67 166 | 161 977 | 146 934 | 80 577 | 251 955 | 293 382 | 217 716 | 209 785 | 169 848 | 174 137 | 175 947 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 16 000 | 42 876 | 56 115 | 49 965 | 43 399 | 26 284 | 100 199 | 94 748 | 110 961 | 82 193 | 51 355 | 24 154 | 45 306 |
| Saistības kopā | 32 954 | 81 858 | 112 409 | 265 784 | 123 281 | 211 942 | 190 333 | 106 861 | 352 154 | 388 130 | 328 677 | 291 978 | 221 203 | 198 291 | 221 253 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 51 318 | -8308 | 9846 | 33 884 | -55 437 | 2084 | 20 369 | 28 977 | 50 859 | 44 794 | 55 161 | 21 249 | 22 292 | 5066 | 29 514 |
| Pašu kapitāls kopā | 53 318 | 45 010 | 54 856 | 111 938 | 56 501 | 58 585 | 78 954 | 107 931 | 98 790 | 143 578 | 198 739 | 219 988 | 242 280 | 247 346 | 276 860 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 223 544 | 336 070 | 454 302 | 1 392 864 | 662 596 | 420 929 | 911 677 | 768 496 | 1 183 833 | 1 043 280 | 711 070 | 1 568 049 | 889 086 | 927 962 | 1 242 614 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 60 200 | -8308 | 12 343 | 44 330 | -53 855 | 4831 | 23 596 | 30 493 | 54 063 | 47 230 | 58 130 | 23 730 | 26 300 | 10 803 | 40 076 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 60 200 | -8308 | 12 126 | 42 694 | -55 437 | 2084 | 21 324 | 28 977 | 50 887 | 44 794 | 55 161 | 21 292 | 22 292 | 5084 | 29 548 |
| Pārskata gada peļņa | 51 318 | -8308 | 9846 | 33 884 | -55 437 | 2084 | 20 369 | 28 977 | 50 859 | 44 794 | 55 161 | 21 249 | 22 292 | 5066 | 29 514 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 22 | 28 | 33 | 26 | 23 | 27 | 34 | 37 | 44 | 34 | 29 | 28 | 25 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCENT BŪVE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCENT BŪVE" (reģ. nr. 50103403091) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbaži, Vidus iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 242 614 €, par 33,9% vairāk nekā gadu iepriekš (927 962 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 29 514 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 25). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 172 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 498 113 € un pašu kapitāls 276 860 € (55,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "DMT Holding".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.