SIA "Purva Meliorācija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7555 | 4847 | 39 378 | 54 026 | 20 039 | 15 734 | 7702 | 37 138 | 26 638 | 22 092 | 13 556 | 5495 | 3288 | 14 893 | 23 763 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 42 108 | 64 212 | 47 889 | 31 864 | 15 838 | 0 | 0 | 0 | 9700 | 14 154 | 10 844 | 7534 | 4224 |
| Aktīvi kopā | 7555 | 4847 | 81 486 | 118 238 | 67 928 | 47 598 | 23 540 | 37 138 | 26 638 | 22 092 | 23 256 | 19 649 | 14 132 | 22 427 | 27 987 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4408 | 1642 | 19 946 | 49 350 | 22 308 | 16 252 | 7633 | 1391 | 121 | 0 | 208 | 131 | 29 | 597 | 2204 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 13 150 | 7195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4408 | 1642 | 19 946 | 62 500 | 29 503 | 16 252 | 7633 | 1391 | 121 | 0 | 208 | 131 | 29 | 597 | 2204 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1147 | 58 | 59 422 | 7062 | -17 313 | -7079 | -15 439 | 19 840 | 3831 | -4373 | 956 | -3530 | -5415 | 7727 | 3953 |
| Pašu kapitāls kopā | 3147 | 3205 | 61 540 | 55 738 | 38 425 | 31 346 | 15 907 | 35 747 | 26 517 | 22 092 | 23 048 | 19 518 | 14 103 | 21 830 | 25 783 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6326 | 2059 | 105 155 | 182 020 | 28 565 | 26 125 | 12 556 | 42 786 | 10 957 | 1785 | 16 275 | 7502 | 7083 | 29 708 | 17 010 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1349 | 74 | 67 231 | 7062 | -17 313 | -7079 | -15 439 | 19 840 | 3831 | -4373 | 956 | -3530 | -5415 | 7727 | 3953 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1349 | 74 | 67 231 | 7062 | -17 313 | -7079 | -15 439 | 19 840 | 3831 | -4373 | 956 | -3530 | -5415 | 7727 | 3953 |
| Pārskata gada peļņa | 1147 | 58 | 59 422 | 7062 | -17 313 | -7079 | -15 439 | 19 840 | 3831 | -4373 | 956 | -3530 | -5415 | 7727 | 3953 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 1087 | 12 864 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 061 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Purva Meliorācija"
Pārskats
SIA "Purva Meliorācija" (reģ. nr. 50103432461) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slēpotāju iela 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 17 010 €, par 42,7% mazāk nekā gadu iepriekš (29 708 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 3953 € (23,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 010 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 27 987 € un pašu kapitāls 25 783 € (92,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.