SIA "ProfLines"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1431 | 352 | 5989 | 2 | 3202 | 1618 | 9485 | 9238 | 57 | 47 990 | 42 509 | 3821 | 6465 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 | 376 | 906 | 3420 | 13 165 | 15 389 | 12 536 | 8782 | 4852 | 2549 | 252 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1456 | 728 | 6895 | 3422 | 16 367 | 17 007 | 22 021 | 18 020 | 4909 | 50 539 | 42 761 | 3821 | 6465 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 1908 | 8511 | 4964 | 32 596 | 33 347 | 53 455 | 32 201 | 42 152 | 82 214 | 71 322 | 67 891 | 68 087 |
| Ilgtermiņa saistības | 1399 | 0 | 0 | 0 | 8301 | 7236 | 6043 | 4433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1399 | 1908 | 8511 | 4964 | 40 897 | 40 583 | 59 498 | 36 634 | 42 152 | 82 214 | 71 322 | 67 891 | 68 087 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 56 | -1237 | 64 | 74 | -22 989 | 955 | -13 901 | 18 863 | -18 629 | 5568 | 3114 | -35 509 | 2448 |
| Pašu kapitāls kopā | 57 | -1180 | -1616 | -1542 | -24 530 | -23 576 | -37 477 | -18 614 | -37 243 | -31 675 | -28 561 | -64 070 | -61 622 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 34 273 | 31 444 | 46 128 | 61 033 | 126 571 | 77 265 | 80 480 | 164 373 | 39 471 | 54 234 | 23 274 | 37 500 | 7500 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3141 | 1599 | 4186 | 5595 | -22 201 | 2768 | -12 341 | 23 276 | -15 756 | 5568 | 3114 | -35 509 | 2448 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3141 | 1593 | 4161 | 5567 | -22 989 | 955 | -13 901 | 18 863 | -18 629 | 5568 | 3114 | -35 509 | 2448 |
| Pārskata gada peļņa | 56 | -1237 | 64 | 74 | -22 989 | 955 | -13 901 | 18 863 | -18 629 | 5568 | 3114 | -35 509 | 2448 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ProfLines"
Pārskats
SIA "ProfLines" (reģ. nr. 50103472591) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzelzavas iela 23 - 86.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 7500 €, par 80,0% mazāk nekā gadu iepriekš (37 500 €). No 2012. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 11,9% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2024). 2024. gada peļņa bija 2448 € (32,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7500 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-61 622 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.