SIA "V7"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 28 617 € (44% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1772 | 1618 | 5626 | 3819 | 3861 | 3242 | 1 | 72 | 945 | 11 466 | 21 751 | 23 378 | 58 255 | 33 486 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 142 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 600 | 10 210 | 7810 | 36 215 |
| Aktīvi kopā | 1772 | 1618 | 5768 | 3830 | 3861 | 3242 | 1 | 72 | 945 | 11 466 | 33 351 | 33 588 | 66 065 | 69 701 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 252 | 9282 | 0 | 18 762 | 15 937 | 974 | 61 | 115 | 12 | 2021 | 435 | 17 944 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 315 | 0 | 0 | 18 692 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 315 | 252 | 9282 | 18 692 | 18 762 | 15 937 | 974 | 61 | 115 | 12 | 2021 | 435 | 17 944 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1771 | -469 | 4884 | -10 968 | -9379 | -689 | -415 | 15 034 | 1785 | 10 468 | 30 539 | 6308 | 34 063 | 14 744 |
| Pašu kapitāls kopā | 1772 | 1303 | 5516 | -5452 | -14 831 | -15 520 | -15 936 | -902 | 884 | 11 351 | 33 339 | 31 567 | 65 630 | 51 757 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9917 | 6642 | 26 027 | 3020 | 8135 | 0 | 0 | 15 245 | 2000 | 11 272 | 35 175 | 11 705 | 39 830 | 30 703 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1771 | -469 | 4884 | -10 968 | -9379 | -639 | -365 | 15 084 | 1835 | 10 571 | 32 711 | 8329 | 34 114 | 22 626 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1771 | -469 | 4884 | -10 968 | -9379 | -639 | -365 | 15 084 | 1835 | 10 571 | 32 677 | 8329 | 34 113 | 21 923 |
| Pārskata gada peļņa | 1771 | -469 | 4884 | -10 968 | -9379 | -689 | -415 | 15 034 | 1785 | 10 468 | 30 539 | 6308 | 34 063 | 14 744 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 671 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8551 | 8080 | 0 | 28 617 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Lonzo Group — 0,3%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SF2" — 0,25%
- SIA "Origin Robotics" — 0,22%
Kopsavilkums: SIA "V7"
Pārskats
SIA "V7" (reģ. nr. 50103479301) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Lapsas, Briežu iela 39.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 30 703 €, par 22,9% mazāk nekā gadu iepriekš (39 830 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 744 € (48,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 69 701 € un pašu kapitāls 51 757 € (74,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.