SIA C2Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 44 551 € (32% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 963 | 404 | 157 729 | 82 432 | 57 716 | 639 460 | 262 492 | 225 539 | 170 925 | 162 647 | 238 362 | 300 621 | 406 891 | 208 131 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 7260 | 12 028 | 9533 | 9145 | 7243 | 5291 | 3510 | 2426 | 10 250 | 10 774 | 18 317 | 34 730 |
| Aktīvi kopā | 963 | 404 | 164 989 | 94 460 | 67 249 | 648 605 | 269 735 | 230 830 | 174 435 | 165 073 | 248 612 | 311 395 | 425 208 | 242 861 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 204 | 1031 | 102 010 | 49 068 | 41 410 | 499 480 | 114 580 | 89 078 | 53 038 | 60 441 | 68 544 | 101 552 | 271 345 | 116 573 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 8125 | 4756 | 2474 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 614 | 25 176 | 15 464 | 11 308 |
| Saistības kopā | 204 | 1031 | 102 010 | 57 193 | 46 166 | 501 954 | 114 580 | 89 078 | 53 038 | 60 441 | 102 158 | 126 728 | 286 809 | 127 881 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1241 | -1386 | 63 917 | -6087 | 18 284 | 143 851 | 59 615 | 79 337 | 6180 | 15 035 | 86 321 | 88 463 | 22 532 | 21 132 |
| Pašu kapitāls kopā | 759 | -627 | 62 979 | 37 267 | 21 083 | 146 651 | 155 155 | 141 752 | 121 397 | 104 632 | 146 454 | 184 667 | 138 399 | 114 980 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 160 567 | 304 829 | 394 318 | 901 416 | 575 781 | 718 735 | 433 934 | 387 511 | 933 280 | 863 773 | 915 630 | 500 042 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1218 | -1374 | 74 111 | -5705 | 23 330 | 189 847 | 59 863 | 79 429 | 6180 | 23 514 | 99 468 | 108 274 | 44 322 | 39 707 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1241 | -1386 | 74 110 | -6087 | 21 552 | 188 685 | 59 746 | 79 427 | 6180 | 23 036 | 95 483 | 100 651 | 39 359 | 32 149 |
| Pārskata gada peļņa | -1241 | -1386 | 63 917 | -6087 | 18 284 | 143 851 | 59 615 | 79 337 | 6180 | 15 035 | 86 321 | 88 463 | 22 532 | 21 132 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 19 625 | 34 468 | 18 283 | 51 111 | 92 740 | 26 535 | 31 800 | 44 499 | 50 250 | 68 800 | 44 551 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA C2
Pārskats
SIA C2 (reģ. nr. 50103495541) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils, Stirnu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 500 042 €, par 45,4% mazāk nekā gadu iepriekš (915 630 €). 2025. gada peļņa bija 21 132 € (4,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 008 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 242 861 € un pašu kapitāls 114 980 € (47,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.