SIA "SIVA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2467 | 1791 | 5674 | 24 224 | 35 368 | 7924 | 6387 | 1841 | 2124 | 5745 | 5885 | 12 840 | 13 919 | 18 187 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 | 45 000 |
| Aktīvi kopā | 2467 | 1791 | 5674 | 24 224 | 35 368 | 52 924 | 51 387 | 46 841 | 47 124 | 50 745 | 50 885 | 57 840 | 58 919 | 63 187 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 222 | 784 | 704 | 1208 | 1171 | 4945 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1024 | 8109 | 21 897 | 42 941 | 66 750 | 62 871 | 70 866 | 68 853 | 68 291 | 66 250 | 73 721 | 81 130 | 80 504 |
| Saistības kopā | 0 | 1024 | 8109 | 21 897 | 42 941 | 66 750 | 62 871 | 70 866 | 69 075 | 69 075 | 66 954 | 74 929 | 82 301 | 85 449 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 467 | -1700 | -3526 | 4762 | -1612 | -6253 | 2342 | -12 541 | 2074 | 3621 | 2261 | -1020 | -6293 | 1120 |
| Pašu kapitāls kopā | 2467 | 767 | -2435 | 2327 | -7573 | -13 826 | -11 484 | -24 025 | -21 951 | -18 330 | -16 069 | -17 089 | -23 382 | -22 262 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 485 | 493 | 8672 | 24 257 | 17 345 | 17 345 | 17 345 | 17 345 | 13 009 | 17 345 | 17 345 | 17 345 | 17 345 | 151 375 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 469 | -1691 | -3509 | 4791 | -1521 | -6162 | 2372 | -12 463 | 2229 | 3785 | 2280 | -1006 | -6284 | 1120 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 467 | -1700 | -3526 | 4762 | -1612 | -6253 | 2342 | -12 541 | 2074 | 3621 | 2261 | -1020 | -6293 | 1120 |
| Pārskata gada peļņa | 467 | -1700 | -3526 | 4762 | -1612 | -6253 | 2342 | -12 541 | 2074 | 3621 | 2261 | -1020 | -6293 | 1120 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SIVA"
Pārskats
SIA "SIVA" (reģ. nr. 50103532091) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 2A - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 151 375 €, par 773% vairāk nekā gadu iepriekš (17 345 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 55,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 1120 € (0,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 458 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-22 262 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.