Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mets Investment"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3572 | 4730 | 7281 | 2026 | 1969 | 740 | 1005 | 322 | 543 | 347 | 383 | 632 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 175 921 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 262 844 | 279 419 | 288 047 |
| Aktīvi kopā | 179 493 | 267 574 | 270 125 | 264 870 | 264 813 | 263 584 | 263 849 | 263 166 | 263 387 | 263 191 | 279 802 | 288 679 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 37 971 | 226 953 | 180 597 | 192 898 | 212 541 | 2343 | 2156 | 2172 | 3369 | 3572 | 4315 | 4611 |
| Ilgtermiņa saistības | 145 516 | 141 837 | 0 | 0 | 0 | 229 530 | 198 338 | 211 326 | 227 136 | 251 739 | 278 601 | 306 729 |
| Saistības kopā | 183 487 | 368 790 | 180 597 | 192 898 | 212 541 | 231 873 | 200 494 | 213 498 | 230 505 | 255 311 | 282 916 | 311 340 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5994 | -27 314 | -29 256 | -17 555 | -19 700 | -20 561 | -13 356 | -13 687 | -16 786 | -25 002 | -19 707 | -19 547 |
| Pašu kapitāls kopā | -3994 | -101 216 | 89 528 | 71 972 | 52 272 | 31 711 | 63 355 | 49 668 | 32 882 | 7880 | -3114 | -22 661 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 404 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1697 | -6948 | -12 503 | -10 300 | -11 798 | -12 021 | -11 415 | -12 149 | -15 126 | -17 849 | -19 657 | -19 497 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5445 | -24 773 | -29 206 | -17 505 | -19 650 | -20 511 | -13 223 | -13 637 | -16 736 | -24 952 | -19 657 | -19 497 |
| Pārskata gada peļņa | -5994 | -27 314 | -29 256 | -17 555 | -19 700 | -20 561 | -13 356 | -13 687 | -16 786 | -25 002 | -19 707 | -19 547 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mets Investment"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mets Investment" (reģ. nr. 50103540991) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 45/47.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 19 547 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (12). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RE INVEST LATVIA".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-22 661 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.