Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Retrieve"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 50 001 | 48 461 | 51 086 | 76 411 | 107 847 | 216 757 | 146 459 | 139 704 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400 | 1400 | 2461 | 6373 | 48 132 | 37 466 | 59 661 | 17 624 |
| Aktīvi kopā | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 51 401 | 49 861 | 53 547 | 82 784 | 155 979 | 254 223 | 206 120 | 157 328 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 353 | 463 | 3182 | 11 263 | 36 193 | 31 916 | 15 591 | 11 844 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 456 | 11 749 | 4182 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 353 | 463 | 3182 | 11 263 | 54 649 | 43 665 | 19 773 | 11 844 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 048 | 8350 | 967 | 21 156 | 80 421 | 109 228 | -24 211 | -40 863 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 51 048 | 49 398 | 50 365 | 71 521 | 101 330 | 210 558 | 186 347 | 145 484 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9390 | 28 785 | 71 122 | 245 886 | 218 344 | 80 435 | 82 353 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 148 | 8350 | 967 | 21 156 | 82 946 | 110 219 | -24 086 | -43 694 |
| EBITDA | — | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 148 | 8350 | 967 | 21 156 | 82 934 | 110 096 | -24 211 | -40 863 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 048 | 8350 | 967 | 21 156 | 80 421 | 109 228 | -24 211 | -40 863 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 50 612 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Longsal SIA — 15%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Retrieve"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Retrieve" (reģ. nr. 50103559861) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Nometņu iela 61.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 82 353 €, par 2,4% vairāk nekā gadu iepriekš (80 435 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 40 863 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 353 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 157 328 € un pašu kapitāls 145 484 € (92,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.