Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OX Būve"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 144 | 598 | 475 | 27 | 4948 | 315 351 | 782 210 | 744 864 | 785 486 | 2 628 375 | 1 866 993 | 84 220 | 1 629 021 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 557 459 | 1 257 775 | 1 442 775 | 2 054 569 | 2 164 569 | 2 067 894 | 1 780 663 | 389 231 | 389 231 | 389 231 | 0 | 1 709 937 | 1 740 905 |
| Aktīvi kopā | 557 603 | 1 258 373 | 1 443 250 | 2 054 596 | 2 169 517 | 2 383 245 | 2 562 873 | 1 134 095 | 1 174 717 | 3 017 606 | 1 866 993 | 1 794 157 | 3 369 926 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 152 | 268 | 328 | 29 827 | 702 | 9459 | 54 891 | 113 510 | 176 752 | 342 347 | 299 834 | 127 650 | 1 554 805 |
| Ilgtermiņa saistības | 557 634 | 1 260 442 | 1 447 442 | 2 058 442 | 2 209 491 | 1 738 371 | 1 899 371 | 2 129 371 | 2 139 371 | 2 163 371 | 1 126 049 | 1 267 587 | 1 256 052 |
| Saistības kopā | 557 786 | 1 260 710 | 1 447 770 | 2 088 269 | 2 210 193 | 1 747 830 | 1 954 262 | 2 242 881 | 2 316 123 | 2 505 718 | 1 425 883 | 1 395 237 | 2 810 857 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2183 | -2077 | -2184 | -29 013 | -7002 | -14 100 | -26 804 | -1 717 397 | -32 620 | 1 653 294 | -70 778 | -42 190 | 160 149 |
| Pašu kapitāls kopā | -183 | -2337 | -4520 | -33 673 | -40 676 | 635 415 | 608 611 | -1 108 786 | -1 141 406 | 511 888 | 441 110 | 398 920 | 559 069 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 088 | 4 449 620 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2183 | -2027 | -2134 | -2400 | -1739 | -1957 | -1787 | -1 686 506 | -1811 | 1 684 116 | -1196 | -3506 | 161 969 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2183 | -2027 | -2134 | -26 515 | -7002 | -2040 | -26 804 | -1 717 347 | -32 570 | 1 653 344 | -70 728 | -42 190 | 160 149 |
| Pārskata gada peļņa | -2183 | -2077 | -2184 | -29 013 | -7002 | -14 100 | -26 804 | -1 717 397 | -32 620 | 1 653 294 | -70 778 | -42 190 | 160 149 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARČERS" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NULE 23" — 3 kopīgas personas
- SIA "SG Real Estate" — 2 kopīgas personas
- KB SAIL
- Teikas vidusskolas attīstības biedrība
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OX Būve"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OX Būve" (reģ. nr. 50103581701) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katlakalna iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 449 620 €, par 16 956% vairāk nekā gadu iepriekš (26 088 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 160 149 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 296 641 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 369 926 € un pašu kapitāls 559 069 € (16,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AG Investment".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.