Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Imaging Print"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 15 000 € (9% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 35 920 | 408 260 | 157 089 | 200 364 | 221 193 | 267 294 | 352 051 | 321 544 | 286 937 | 709 992 | 306 400 | 427 032 | 456 158 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 37 949 | 305 157 | 258 063 | 179 507 | 171 224 | 211 128 | 703 294 | 587 088 | 709 995 | 477 882 | 389 295 | 336 434 | 289 718 |
| Aktīvi kopā | 73 869 | 713 417 | 415 152 | 379 871 | 392 417 | 478 422 | 1 055 345 | 908 632 | 996 932 | 1 187 874 | 695 695 | 763 466 | 745 876 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 70 787 | 12 157 | 1676 | 208 280 | 161 731 | 290 702 | 317 852 | 484 135 | 487 479 | 474 202 | 517 671 | 443 109 | 423 994 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 662 395 | 386 918 | 156 578 | 178 038 | 149 006 | 339 117 | 266 415 | 266 370 | 235 505 | 199 313 | 149 570 | 96 921 |
| Saistības kopā | 70 787 | 674 552 | 388 594 | 364 858 | 339 769 | 439 708 | 656 969 | 750 550 | 753 849 | 709 707 | 716 984 | 592 679 | 520 915 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1082 | 34 479 | -10 604 | -10 234 | 67 636 | 8860 | 395 576 | -206 544 | -31 399 | 257 484 | -473 401 | 192 076 | 69 174 |
| Pašu kapitāls kopā | 3082 | 38 865 | 26 558 | 15 013 | 52 648 | 38 714 | 398 376 | 158 082 | 243 083 | 478 167 | -21 289 | 170 787 | 224 961 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 85 646 | 472 428 | 740 245 | 1 077 390 | 1 555 039 | 1 806 726 | 3 255 240 | 1 669 275 | 2 122 978 | 2 892 436 | 1 893 770 | 2 150 664 | 2 746 898 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1396 | 35 258 | 11 459 | 1989 | 90 316 | 19 870 | 415 279 | -167 765 | 1104 | 285 886 | -441 527 | 209 893 | 83 388 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1082 | 34 479 | -10 604 | -10 234 | 67 636 | 8860 | 396 095 | -191 172 | -26 164 | 267 508 | -462 180 | 192 906 | 72 924 |
| Pārskata gada peļņa | 1082 | 34 479 | -10 604 | -10 234 | 67 636 | 8860 | 395 576 | -206 544 | -31 399 | 257 484 | -473 401 | 192 076 | 69 174 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 8 | 12 | 17 | 10 | 20 | 22 | 15 | 17 | 18 | 16 | 14 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 1703 | 1311 | 0 | 22 794 | 35 914 | 33 750 | 0 | 22 400 | 26 055 | 0 | 15 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Imaging Print"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Imaging Print" (reģ. nr. 50103619361) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Lūšu iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 746 898 €, par 27,7% vairāk nekā gadu iepriekš (2 150 664 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 33,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 69 174 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 152 605 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 745 876 € un pašu kapitāls 224 961 € (30,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.