SIA "VIMA group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5244 | 5889 | 5875 | 4219 | 4215 | 4209 | 4209 | 4963 | 48 152 | 25 771 | 518 901 | 487 906 | 267 709 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 132 500 | 194 300 | 120 836 | 239 136 | 484 046 |
| Aktīvi kopā | 5244 | 5889 | 5875 | 4219 | 4215 | 4209 | 4209 | 4963 | 180 652 | 220 071 | 639 737 | 727 042 | 751 755 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3950 | 10 318 | 10 984 | 12 283 | 12 333 | 12 386 | 12 459 | 13 381 | 197 572 | 331 120 | 198 180 | 30 095 | 14 477 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 098 |
| Saistības kopā | 3950 | 10 318 | 10 984 | 12 283 | 12 333 | 12 386 | 12 459 | 13 381 | 197 572 | 331 120 | 198 180 | 30 095 | 41 575 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -706 | -3431 | -680 | -2955 | -54 | -59 | -72 | -168 | -8502 | -94 129 | 450 606 | 255 390 | 13 233 |
| Pašu kapitāls kopā | 1294 | -4429 | -5109 | -8064 | -8118 | -8177 | -8250 | -8418 | -16 920 | -111 049 | 441 557 | 696 947 | 710 180 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1324 | 2743 | 3308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6872 | 8656 | 687 566 | 428 124 | 136 157 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -706 | -3431 | -680 | -2955 | -4 | -9 | -22 | -118 | -8452 | -94 129 | 452 197 | 229 035 | -7534 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -706 | -3431 | -680 | -2955 | -4 | -9 | -22 | -118 | -8452 | -94 129 | 451 724 | 255 400 | 13 445 |
| Pārskata gada peļņa | -706 | -3431 | -680 | -2955 | -54 | -59 | -72 | -168 | -8502 | -94 129 | 450 606 | 255 390 | 13 233 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA DVS Group — 25,04%
- SIA Energya — 25%
Kopsavilkums: SIA "VIMA group"
Pārskats
SIA "VIMA group" (reģ. nr. 50103680571) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Biķernieku iela 39 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 136 157 €, par 68,2% mazāk nekā gadu iepriekš (428 124 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 47,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 13 233 € (9,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 68 079 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 751 755 € un pašu kapitāls 710 180 € (94,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.