"IT-PĀRVALDE" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2024
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2221 | 3559 | 2776 | 2308 | 4646 | 6330 | 7893 | 2661 | 2943 | 3605 | 9070 | 10 325 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2221 | 3559 | 2776 | 2308 | 4646 | 6330 | 7893 | 2661 | 2943 | 3605 | 9070 | 10 325 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 287 | 828 | 137 | 1899 | 3906 | 2056 | 1586 | 1644 | 6847 | 2016 | 1171 | 1115 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 | 5000 | 5000 |
| Saistības kopā | 287 | 828 | 137 | 1899 | 3906 | 2056 | 1586 | 1644 | 6847 | 7016 | 6171 | 6115 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -66 | -21 | -92 | -2274 | 331 | 3534 | 3307 | -5290 | -4921 | 493 | 6310 | 1311 |
| Pašu kapitāls kopā | 1934 | 2731 | 2639 | 409 | 740 | 4274 | 6307 | 1017 | -3904 | -3411 | 2899 | 4210 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3221 | 12 845 | 13 860 | 11 480 | 15 053 | 17 160 | 17 200 | 8667 | 9200 | 18 190 | 22 800 | 16 100 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -66 | -21 | -42 | -2274 | 381 | 3584 | 3466 | -5250 | -4921 | 493 | 6310 | 1311 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -66 | -21 | -42 | -2274 | 381 | 3584 | 3466 | -5250 | -4921 | 493 | 6310 | 1311 |
| Pārskata gada peļņa | -66 | -21 | -92 | -2274 | 331 | 3534 | 3307 | -5290 | -4921 | 493 | 6310 | 1311 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "IT-PĀRVALDE" SIA
Pārskats
"IT-PĀRVALDE" SIA (reģ. nr. 50103696341) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Zeltrītu iela 2 - 2.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 16 100 €, par 29,4% mazāk nekā gadu iepriekš (22 800 €). No 2013. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,8% gadā. 2024. gada peļņa bija 1311 € (8,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 10 325 € un pašu kapitāls 4210 € (40,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.