SIA "Ember Motors & Care"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3446 | 3487 | 3225 | 24 090 | 22 348 | 84 157 | 172 643 | 203 540 | 23 795 | 20 689 | 30 866 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 4506 | 3929 | 31 092 | 72 135 | 16 797 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 3446 | 3487 | 3225 | 24 090 | 26 854 | 88 086 | 203 735 | 275 675 | 40 592 | 20 689 | 30 866 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 716 | 716 | 65 | 11 323 | 11 491 | 38 935 | 80 568 | 132 636 | 5572 | 420 | 8375 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 2094 | 324 | 27 288 | 28 585 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 716 | 716 | 65 | 11 323 | 13 585 | 39 259 | 107 856 | 161 221 | 5572 | 420 | 8375 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -70 | 41 | 389 | 9607 | 501 | 35 558 | 47 052 | 18 575 | -79 434 | -14 751 | 2220 |
| Pašu kapitāls kopā | 2730 | 2771 | 3160 | 12 767 | 13 269 | 48 827 | 95 879 | 114 454 | 35 020 | 20 269 | 22 491 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 560 | 6047 | 0 | 55 080 | 327 344 | 547 693 | 1 117 775 | 1 451 551 | 123 457 | 0 | 81 281 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -70 | 48 | 454 | 9607 | 501 | 35 558 | 47 842 | 19 785 | -77 628 | -14 751 | 2220 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -70 | 41 | 454 | 9607 | 501 | 35 558 | 47 052 | 18 575 | -79 434 | -14 751 | 2220 |
| Pārskata gada peļņa | -70 | 41 | 389 | 9607 | 501 | 35 558 | 47 052 | 18 575 | -79 434 | -14 751 | 2220 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Ember Motors & Care"
Pārskats
SIA "Ember Motors & Care" (reģ. nr. 50103842891) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bruņinieku iela 78A - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 81 281 €. No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 2220 € (2,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 281 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 30 866 € un pašu kapitāls 22 491 € (72,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.