SIA "VR Holding Company"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2000 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2024
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2230 | 183 | 758 | 139 | 10 174 | 28 912 | 166 790 | 110 506 | 83 183 | 39 535 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 117 521 | 87 192 | 126 770 | 99 741 | 81 005 | 66 677 | 90 974 | 128 914 | 185 593 | 160 803 |
| Aktīvi kopā | 119 751 | 87 375 | 127 528 | 99 880 | 91 179 | 95 589 | 257 764 | 239 420 | 268 776 | 200 338 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 36 035 | 36 022 | 39 070 | 8301 | 22 191 | 3553 | 34 374 | 32 925 | 55 112 | 31 842 |
| Ilgtermiņa saistības | 83 300 | 52 800 | 52 800 | 82 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 119 335 | 88 822 | 91 870 | 90 601 | 22 191 | 3553 | 34 374 | 32 925 | 55 112 | 31 842 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 316 | -1863 | 37 105 | 6510 | 59 209 | 52 049 | 201 354 | 38 106 | 24 169 | -43 168 |
| Pašu kapitāls kopā | 416 | -1447 | 35 658 | 9279 | 68 988 | 92 036 | 223 390 | 206 495 | 213 664 | 168 496 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 692 | 670 | 754 | 3990 | 7800 | 40 071 | 176 743 | 31 674 | 10 000 | 22 000 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 372 | -1813 | 21 583 | 2901 | 58 548 | 38 833 | 141 818 | 11 786 | 4859 | -77 096 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 372 | -1813 | 40 083 | 6560 | 59 209 | 55 299 | 205 084 | 51 856 | 28 419 | -42 668 |
| Pārskata gada peļņa | 316 | -1863 | 37 105 | 6510 | 59 209 | 52 049 | 201 354 | 38 106 | 24 169 | -43 168 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 32 889 | 0 | 29 001 | 70 000 | 55 001 | 17 000 | 2000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Baronese 84" — 50%
- SIA Kurzemes prospekts — 50%
- SIA "Progression U12" — 26%
- SIA "Gaujmalas Dārzi" — 25%
Kopsavilkums: SIA "VR Holding Company"
Pārskats
SIA "VR Holding Company" (reģ. nr. 50103849531) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Republikas laukums 3 - 610.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 22 000 €, par 120% vairāk nekā gadu iepriekš (10 000 €). No 2015. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 46,9% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 43 168 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 10 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 200 338 € un pašu kapitāls 168 496 € (84,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.