Paul Mason Properties SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 7 000 000 € (46% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 539 | 70 908 | 6 437 659 | 15 112 967 | 21 461 255 | 20 031 643 | 25 754 256 | 20 410 005 | 21 363 830 | 25 722 377 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 15 750 | 337 906 | 4 304 688 | 4 265 639 | 4 122 634 | 3 625 115 | 3 322 023 | 3 369 738 | 4 021 777 | 3 181 883 |
| Aktīvi kopā | 38 289 | 408 814 | 10 742 347 | 19 378 606 | 25 583 889 | 23 656 758 | 29 076 279 | 23 779 743 | 25 385 607 | 28 904 260 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1752 | 112 396 | 10 565 917 | 8 830 968 | 10 480 920 | 11 471 200 | 11 599 486 | 11 147 396 | 10 177 030 | 12 263 516 |
| Ilgtermiņa saistības | 50 748 | 460 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 52 500 | 572 617 | 10 565 917 | 8 830 968 | 10 480 920 | 11 471 200 | 11 599 486 | 11 147 396 | 10 177 030 | 12 263 516 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -34 211 | -149 592 | -5 059 767 | 10 371 208 | 8 755 331 | 6 582 589 | 17 456 793 | 8 655 554 | 10 576 230 | 8 432 167 |
| Pašu kapitāls kopā | -14 211 | -163 803 | 176 430 | 10 547 638 | 15 102 969 | 12 185 558 | 17 476 793 | 12 632 347 | 15 208 577 | 16 640 744 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 657 531 | 81 928 301 | 94 268 403 | 97 582 931 | 108 933 467 | 93 566 105 | 89 682 620 | 94 879 217 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -33 463 | -140 069 | -4 925 253 | 10 504 345 | 9 719 651 | 8 995 014 | 46 024 293 | 12 060 096 | 12 357 221 | 9 928 183 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 211 | -149 542 | -5 029 793 | 10 508 938 | 9 737 029 | 8 995 014 | 46 024 293 | 12 102 753 | 12 662 813 | 10 284 149 |
| Pārskata gada peļņa | -34 211 | -149 592 | -5 059 767 | 10 371 208 | 8 755 331 | 6 582 589 | 17 456 793 | 8 655 554 | 10 576 230 | 8 432 167 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 72 | 389 | 478 | 526 | 578 | 479 | 452 | 470 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 200 000 | 9 500 000 | 0 | 13 500 000 | 8 000 000 | 7 000 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Paul Mason Properties SIA
Pārskats
Paul Mason Properties SIA (reģ. nr. 50103951541) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Biķeru iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 94 879 217 €, par 5,8% vairāk nekā gadu iepriekš (89 682 620 €). 2025. gada peļņa bija 8 432 167 € (8,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 470 (gadu iepriekš 452). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 201 871 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 28 904 260 € un pašu kapitāls 16 640 744 € (57,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Inter IKEA Retail Holding B.V..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.