SIA LuRaVeAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 092 | 63 990 | 52 461 | 85 321 | 113 804 | 129 117 | 191 932 | 177 247 | 128 377 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2538 | 3290 | 1605 | 2922 | 4967 | 6352 | 8647 | 7351 | 4737 |
| Aktīvi kopā | 47 630 | 67 280 | 54 066 | 88 243 | 118 771 | 135 469 | 200 579 | 184 598 | 133 114 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 680 | 62 408 | 65 911 | 98 995 | 128 050 | 142 013 | 201 366 | 182 911 | 127 807 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 44 680 | 62 408 | 65 911 | 98 995 | 128 050 | 142 013 | 201 366 | 182 911 | 127 807 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 150 | 1922 | -16 717 | 1093 | 1474 | 2735 | 5756 | 2473 | 3620 |
| Pašu kapitāls kopā | 2950 | 4872 | -11 845 | -10 752 | -9279 | -6544 | -787 | 1687 | 5307 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 180 551 | 233 008 | 243 066 | 301 551 | 356 452 | 396 608 | 482 232 | 470 452 | 424 932 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 151 | 4777 | -13 515 | 3707 | 2392 | 6119 | 10 127 | 5903 | 7977 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 150 | 4422 | -16 717 | 1093 | 1974 | 2735 | 6756 | 2473 | 3620 |
| Pārskata gada peļņa | 150 | 1922 | -16 717 | 1093 | 1474 | 2735 | 5756 | 2473 | 3620 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA LuRaVe
Pārskats
SIA LuRaVe (reģ. nr. 50203007081) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Augstkalnes pag., Augstkalne, "Indrāni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 424 932 €, par 9,7% mazāk nekā gadu iepriekš (470 452 €). No 2017. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 3620 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 106 233 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 133 114 € un pašu kapitāls 5307 € (4,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.