Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Comfort group plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 3999 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 617 | 69 154 | 89 250 | 103 132 | 127 430 | 174 768 | 288 517 | 289 726 | 454 571 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 9026 | 15 411 | 22 739 | 16 690 | 15 995 | 73 640 | 61 214 |
| Aktīvi kopā | 11 617 | 69 154 | 98 276 | 118 543 | 150 169 | 191 458 | 304 512 | 363 366 | 515 785 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 377 | 64 754 | 81 535 | 45 387 | 137 751 | 94 466 | 227 722 | 156 668 | 250 742 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 377 | 64 754 | 81 535 | 45 387 | 137 751 | 94 466 | 227 722 | 156 668 | 250 742 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4560 | 6160 | 12 341 | 56 415 | -60 738 | 84 574 | -10 205 | 129 908 | 62 344 |
| Pašu kapitāls kopā | -1760 | 4400 | 16 741 | 73 156 | 12 418 | 96 992 | 76 790 | 206 698 | 265 043 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 84 815 | 474 707 | 415 547 | 615 784 | 504 239 | 1 018 059 | 1 173 995 | 1 249 268 | 1 324 640 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4560 | 6165 | 12 341 | 56 415 | -60 738 | 84 574 | -10 205 | 129 908 | 62 344 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4560 | 6165 | 12 341 | 56 415 | -60 738 | 84 574 | -10 205 | 129 908 | 62 344 |
| Pārskata gada peļņa | -4560 | 6160 | 12 341 | 56 415 | -60 738 | 84 574 | -10 205 | 129 908 | 62 344 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9997 | 0 | 3999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Comfort group plus"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Comfort group plus" (reģ. nr. 50203086081) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Biķernieku iela 49 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 324 640 €, par 6,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 249 268 €). No 2017. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gada peļņa bija 62 344 € (4,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 147 182 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 515 785 € un pašu kapitāls 265 043 € (51,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.