SIA "ND2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7603 | 8500 | 2909 | 1457 | 2711 | 5035 | 2898 | 6311 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 10 661 | 21 047 | 77 564 | 93 559 | 116 073 | 131 670 |
| Aktīvi kopā | 7603 | 8500 | 13 570 | 22 504 | 80 275 | 98 594 | 118 971 | 137 981 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 | 51 | 5050 | 10 260 | 400 | 1699 | 1312 | 4000 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 61 500 | 52 000 | 52 000 | 64 000 |
| Saistības kopā | 1 | 51 | 5050 | 10 260 | 61 900 | 53 699 | 53 312 | 68 000 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4802 | 847 | 71 | 3724 | 6131 | 26 520 | 20 764 | 4322 |
| Pašu kapitāls kopā | 7602 | 8449 | 8520 | 12 244 | 18 375 | 44 895 | 65 659 | 69 981 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 4650 | 0 | 0 | 6723 | 10 976 | 99 016 | 203 300 | 20 776 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4561 | 0 | 121 | 3774 | 6186 | 27 400 | 20 114 | 4343 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4802 | 897 | 121 | 3774 | 6181 | 26 570 | 20 764 | 4372 |
| Pārskata gada peļņa | 4802 | 847 | 71 | 3724 | 6131 | 26 520 | 20 764 | 4322 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ND2"
Pārskats
SIA "ND2" (reģ. nr. 50203139571) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 108 - 7A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 20 776 €, par 89,8% mazāk nekā gadu iepriekš (203 300 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 4322 € (20,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (8). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 137 981 € un pašu kapitāls 69 981 € (50,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.