SIA BHŪMI 1Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2800 | 2716 | 158 941 | 165 531 | 162 699 | 162 004 | 161 368 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2800 | 2716 | 158 941 | 165 531 | 162 699 | 162 004 | 161 368 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 160 000 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 167 000 | 169 000 | 174 800 | 174 800 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 160 000 | 167 050 | 169 050 | 174 850 | 174 850 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -84 | -3775 | -460 | -4832 | -6495 | -636 |
| Pašu kapitāls kopā | 2800 | 2716 | -1059 | -1519 | -6351 | -12 846 | -13 482 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -84 | -3775 | -364 | -4832 | -6445 | -586 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -84 | -3775 | -410 | -4832 | -6445 | -586 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -84 | -3775 | -460 | -4832 | -6495 | -636 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA BHŪMI 1
Pārskats
SIA BHŪMI 1 (reģ. nr. 50203227821) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Sēļu iela 24 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 636 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-13 482 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.