SIA RESS21AAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 243 763 | 135 336 | 78 907 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 160 278 | 1 945 065 | 1 880 509 |
| Aktīvi kopā | 404 041 | 2 080 401 | 1 959 416 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 263 885 | 605 387 | 447 874 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1 350 993 | 1 274 507 |
| Saistības kopā | 263 885 | 1 956 380 | 1 722 381 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 844 | -16 135 | 113 015 |
| Pašu kapitāls kopā | 140 156 | 124 021 | 237 035 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 0 | 118 351 | 168 495 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 038 | 69 293 | 199 725 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 844 | -16 135 | 113 015 |
| Pārskata gada peļņa | -12 844 | -16 135 | 113 015 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA RESS21A
Pārskats
SIA RESS21A (reģ. nr. 50203481571) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 43A - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 168 495 €, par 42,4% vairāk nekā gadu iepriekš (118 351 €). 2025. gada peļņa bija 113 015 € (67,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 168 495 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 959 416 € un pašu kapitāls 237 035 € (12,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (87,1%): SIA RP21C.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.