SIA ML InvestmentsAktīvs

50203501581Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

2200 €+48,6%
Apgrozījums 2025
+48,6%
Vidējais pieaugums gadā 2024–2025
01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0250 tūkst.500 tūkst.750 tūkst.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā822210 612
Pamatlīdzekļi kopā519 917714 043
Aktīvi kopā528 139724 655
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības184545
Ilgtermiņa saistības452 601562 651
Saistības kopā452 785563 196
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa72 55486 105
Pašu kapitāls kopā75 354161 459
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums14802200
Saimnieciskās darbības peļņa72 60486 155
EBITDA72 60486 155
Peļņa pirms nodokļiem72 60486 155
Pārskata gada peļņa72 55486 105
Darbaspēka izmaksas00
Nolietojums00
Citi rādītāji
Darbinieki00
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA ML Investments1Latkovska Madara
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi
Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA ML Investments

Pārskats

SIA ML Investments (reģ. nr. 50203501581) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Penkules iela 53A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2200 €, par 48,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1480 €). 2025. gada peļņa bija 86 105 € (3914% no apgrozījuma). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 724 655 € un pašu kapitāls 161 459 € (22,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.