SIA OPROAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 528 | 13 915 | 12 460 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 22 528 | 13 915 | 12 460 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 1757 | 15 006 | 6797 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1757 | 15 006 | 6797 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 971 | -3891 | 6754 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 771 | -1091 | 5663 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 21 368 | 59 120 | 130 827 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 17 971 | 40 102 | 111 129 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 971 | 40 102 | 111 129 |
| Pārskata gada peļņa | 17 971 | -3891 | 6754 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 17 971 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA OPRO
Pārskats
SIA OPRO (reģ. nr. 50203507391) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Glūdas iela 8 - 37.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 130 827 €, par 121% vairāk nekā gadu iepriekš (59 120 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 147% gadā. 2025. gada peļņa bija 6754 € (5,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 609 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 12 460 € un pašu kapitāls 5663 € (45,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.