Reverse Health SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 1 440 000 €
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 87 211 | 3 625 602 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1 934 104 |
| Aktīvi kopā | 87 211 | 5 559 706 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 21 240 | 2 278 915 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 21 240 | 2 278 915 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 63 171 | 3 277 991 |
| Pašu kapitāls kopā | 65 971 | 3 280 791 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 433 358 | 67 632 176 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 63 171 | 4 999 192 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 63 171 | 5 014 820 |
| Pārskata gada peļņa | 63 171 | 3 277 991 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 1 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1 440 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Reverse Health SIA
Pārskats
Reverse Health SIA (reģ. nr. 50203535821) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Malduguņu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 67 632 176 €, par 15 507% vairāk nekā gadu iepriekš (433 358 €). 2025. gada peļņa bija 3 277 991 € (4,8% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 908 044 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 559 706 € un pašu kapitāls 3 280 791 € (59,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir "Reverse Group" SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.