Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VOLTS-1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 55 270 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 492 905 | 967 395 | 2 318 887 | 1 175 547 | 1 486 517 | 1 596 498 | 1 344 609 | 1 776 210 | 1 784 929 | 1 824 058 | 2 335 539 | 2 211 101 | 2 276 008 | 2 160 727 | 2 018 138 | 2 460 037 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 201 846 | 253 315 | 365 611 | 493 401 | 619 905 | 498 813 | 455 745 | 344 465 | 261 101 | 210 931 | 262 632 | 245 451 | 272 176 | 374 857 | 397 850 | 382 535 |
| Aktīvi kopā | 694 751 | 1 220 710 | 2 684 498 | 1 668 948 | 2 106 422 | 2 095 311 | 1 800 354 | 2 120 675 | 2 046 030 | 2 034 989 | 2 598 171 | 2 456 552 | 2 548 184 | 2 535 584 | 2 415 988 | 2 842 572 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 460 586 | 733 867 | 1 584 419 | 1 034 923 | 1 731 646 | 1 609 226 | 928 740 | 1 057 742 | 641 962 | 1 028 758 | 574 792 | 312 479 | 391 432 | 371 157 | 333 421 | 332 002 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 18 535 | 21 115 | 28 283 | 23 578 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 060 | 37 507 |
| Saistības kopā | 460 586 | 733 867 | 1 602 954 | 1 056 038 | 1 759 929 | 1 632 804 | 928 740 | 1 057 742 | 641 962 | 1 028 758 | 574 792 | 312 479 | 391 432 | 371 157 | 353 481 | 369 509 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 73 587 | 322 200 | 911 646 | 442 017 | 102 262 | 213 040 | 418 999 | 191 319 | 341 135 | 449 099 | 1 017 148 | 120 694 | 12 679 | 13 675 | -84 920 | 465 826 |
| Pašu kapitāls kopā | 225 390 | 474 003 | 1 063 449 | 593 820 | 318 259 | 429 037 | 871 614 | 1 062 933 | 1 404 068 | 1 006 231 | 2 023 379 | 2 144 073 | 2 156 752 | 2 164 427 | 2 062 507 | 2 473 063 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 303 354 | 2 497 143 | 5 056 587 | 2 505 028 | 2 631 534 | 2 909 394 | 3 591 259 | 3 110 301 | 3 328 279 | 3 371 087 | 3 889 768 | 2 395 926 | 2 691 375 | 2 740 034 | 3 782 782 | 3 697 225 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 78 616 | 378 307 | 1 056 185 | 496 103 | 123 684 | 247 661 | 487 134 | 228 655 | 342 168 | 449 142 | 1 017 575 | 120 745 | 12 091 | 15 309 | -109 627 | 457 901 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 78 604 | 378 307 | 1 056 381 | 503 859 | 126 380 | 250 520 | 487 858 | 228 600 | 342 353 | 449 307 | 1 017 596 | 120 803 | 12 813 | 15 309 | -80 052 | 480 045 |
| Pārskata gada peļņa | 73 587 | 322 200 | 911 646 | 442 017 | 102 262 | 213 040 | 418 999 | 191 319 | 341 135 | 449 099 | 1 017 148 | 120 694 | 12 679 | 13 675 | -84 920 | 465 826 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 66 | 66 | 74 | 81 | 82 | 78 | 83 | 83 | 82 | 80 | 80 | 78 | 72 | 67 | 65 | 64 |
| Aprēķinātā dividende | 10 000 | 78 518 | 129 586 | 422 478 | 398 899 | 221 367 | 0 | 0 | 0 | 846 936 | 0 | 0 | 0 | 6000 | 17 000 | 55 270 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VOLTS-1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VOLTS-1" (reģ. nr. 51203003591) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Saules iela 57.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 697 225 €, par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš (3 782 782 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 465 826 € (12,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 64 (gadu iepriekš 65). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 57 769 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 842 572 € un pašu kapitāls 2 473 063 € (87,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.