Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MURDS PLUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2885 | 1477 | 2832 | 2373 | 734 | 1236 | 303 | 221 | 1096 | 1739 | 869 | 1785 | 1866 | 1410 | 1624 | 895 | 1543 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 344 | 16 497 | 15 138 | 13 766 | 11 367 | 12 916 | 11 761 | 10 611 | 11 731 | 10 523 | 10 813 | 16 781 | 24 539 | 30 505 | 34 261 | 38 459 | 38 776 |
| Aktīvi kopā | 22 229 | 17 974 | 17 970 | 16 139 | 12 101 | 14 152 | 12 064 | 10 832 | 12 827 | 12 262 | 11 682 | 18 566 | 26 405 | 31 915 | 35 885 | 39 354 | 40 319 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5124 | 4858 | 3343 | 2961 | 88 | 146 | 1159 | 2124 | 1390 | 768 | 419 | 904 | 75 | 480 | 678 | 159 | 765 |
| Ilgtermiņa saistības | 62 250 | 66 800 | 75 400 | 81 300 | 87 352 | 126 490 | 128 300 | 130 465 | 136 109 | 137 359 | 136 281 | 145 953 | 22 543 | 27 607 | 28 785 | 31 337 | 30 407 |
| Saistības kopā | 67 374 | 71 658 | 78 743 | 84 261 | 87 440 | 126 636 | 129 459 | 132 589 | 137 499 | 138 127 | 136 700 | 146 857 | 22 618 | 28 087 | 29 463 | 31 496 | 31 172 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -23 465 | -8539 | -7089 | -7349 | -7217 | -5286 | -4911 | -4362 | -2915 | -1192 | 846 | -3273 | 132 078 | 41 | 2594 | 1436 | 1289 |
| Pašu kapitāls kopā | -45 145 | -53 684 | -60 773 | -68 122 | -75 339 | -112 484 | -117 395 | -121 757 | -124 672 | -125 865 | -125 018 | -128 291 | 3787 | 3828 | 6422 | 7858 | 9147 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 59 381 | 35 554 | 40 087 | 36 302 | 19 729 | 6609 | 5747 | 6308 | 9561 | 13 805 | 15 890 | 6069 | 9490 | 9151 | 14 251 | 13 296 | 10 047 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -23 221 | -8393 | -6287 | -7319 | -7088 | -5083 | -4228 | -4331 | -2915 | -1192 | 846 | -4068 | -3181 | -4959 | -3406 | -2573 | -7711 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -23 390 | -8447 | -7089 | -7349 | -7076 | -5085 | -4236 | -4362 | -2915 | -1192 | 846 | -3273 | 132 078 | 41 | 2594 | 1436 | 1289 |
| Pārskata gada peļņa | -23 465 | -8539 | -7089 | -7349 | -7217 | -5286 | -4911 | -4362 | -2915 | -1192 | 846 | -3273 | 132 078 | 41 | 2594 | 1436 | 1289 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MURDS PLUS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MURDS PLUS" (reģ. nr. 51203019431) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Talsi, Brīvības iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 047 €, par 24,4% mazāk nekā gadu iepriekš (13 296 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 1289 € (12,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 10 047 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 40 319 € un pašu kapitāls 9147 € (22,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.