"Forta Vent" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 744 024 | 244 971 | 312 181 | 233 885 | 320 725 | 160 010 | 129 190 | 119 185 | 148 530 | 222 567 | 222 202 | 457 121 | 689 590 | 16 552 | 24 272 | 20 428 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5 213 728 | 4 834 525 | 4 568 067 | 4 302 939 | 5 512 721 | 5 107 608 | 4 703 703 | 4 300 520 | 3 900 471 | 3 500 423 | 3 293 937 | 2 853 639 | 2 413 340 | 1 973 042 | 1 532 743 | 1 100 132 |
| Aktīvi kopā | 6 957 752 | 5 079 496 | 4 880 248 | 4 536 824 | 5 833 446 | 5 267 618 | 4 832 893 | 4 419 705 | 4 049 001 | 3 722 990 | 3 516 139 | 3 310 760 | 3 102 930 | 1 989 594 | 1 557 015 | 1 120 560 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 010 004 | 928 632 | 1 770 969 | 279 964 | 504 371 | 1 047 168 | 637 926 | 375 910 | 162 765 | 13 252 | 992 | 171 | 5918 | 2093 | 13 923 | 26 221 |
| Ilgtermiņa saistības | 3 014 154 | 2 294 915 | 1 498 031 | 2 704 699 | 3 927 519 | 3 309 121 | 3 334 097 | 17 041 | 17 041 | 13 214 | 13 214 | 13 214 | 13 214 | 13 214 | 150 214 | 222 214 |
| Saistības kopā | 5 024 158 | 3 223 547 | 3 269 000 | 2 984 663 | 4 431 890 | 4 356 289 | 3 972 023 | 392 951 | 179 806 | 26 466 | 14 206 | 13 385 | 19 132 | 15 307 | 164 137 | 248 435 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 89 875 | -77 645 | -244 701 | -59 087 | -806 969 | -490 226 | -50 460 | 800 948 | -157 559 | -172 671 | -194 591 | -204 558 | -213 577 | -1 109 511 | -581 409 | -520 753 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 933 594 | 1 855 949 | 1 611 248 | 1 552 161 | 1 401 556 | 911 329 | 860 870 | 4 026 754 | 3 869 195 | 3 696 524 | 3 501 933 | 3 297 375 | 3 083 798 | 1 974 287 | 1 392 878 | 872 125 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 806 933 | 48 337 | 0 | 390 677 | 306 766 | 150 000 | 450 000 | 301 101 | 303 600 | 303 600 | 303 600 | 303 600 | 303 600 | 227 700 | 100 762 | 127 353 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 73 895 | 79 461 | -180 869 | -13 234 | -536 398 | -430 314 | -16 535 | -159 855 | -150 623 | -171 477 | -194 591 | -204 558 | -213 577 | -1 109 048 | -581 285 | -520 723 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -37 182 | -36 707 | -280 029 | -66 684 | -603 521 | -486 391 | -50 460 | 807 444 | -157 559 | -172 671 | -194 591 | -204 558 | -213 577 | -1 109 048 | -581 208 | -520 723 |
| Pārskata gada peļņa | 89 875 | -77 645 | -244 701 | -59 087 | -806 969 | -490 226 | -50 460 | 800 948 | -157 559 | -172 671 | -194 591 | -204 558 | -213 577 | -1 109 511 | -581 409 | -520 753 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Forta Vent" SIA
Pārskats
"Forta Vent" SIA (reģ. nr. 51203027941) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Rūpniecības iela 27.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 127 353 €, par 26,4% vairāk nekā gadu iepriekš (100 762 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 18,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 520 753 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 677 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 120 560 € un pašu kapitāls 872 125 € (77,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): SIA Analyserv.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.