SIA "Dundagas veselības centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 750 | 14 181 | 12 138 | 10 245 | 10 954 | 7230 | 3733 | 5543 | 7337 | 12 327 | 12 104 | 18 477 | 12 530 | 32 548 | 52 459 | 56 127 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 726 | 19 217 | 15 700 | 10 414 | 9363 | 18 469 | 18 325 | 29 652 | 29 571 | 24 591 | 25 388 | 20 684 | 18 532 | 5478 | 8499 | 8319 |
| Aktīvi kopā | 46 476 | 33 398 | 27 838 | 20 659 | 20 317 | 25 699 | 22 058 | 35 195 | 36 908 | 36 918 | 37 492 | 39 161 | 31 062 | 38 026 | 60 958 | 64 446 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 698 | 5086 | 0 | 2523 | 3463 | 21 887 | 33 800 | 34 265 | 43 830 | 47 497 | 34 289 | 25 127 | 18 806 | 15 177 | 40 704 | 34 517 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 7419 | 2163 | 9663 | 1638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 698 | 5086 | 7419 | 4686 | 13 126 | 23 525 | 33 800 | 34 265 | 43 830 | 47 497 | 34 289 | 25 127 | 18 806 | 15 177 | 40 704 | 34 517 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9916 | -9015 | -11 744 | -2828 | -15 537 | -5017 | -13 915 | -14 443 | -7852 | -3657 | -9630 | -14 169 | -1778 | 11 141 | 7095 | 9675 |
| Pašu kapitāls kopā | 35 778 | 26 763 | 19 118 | 15 973 | 7191 | 2174 | -11 742 | 930 | -6922 | -10 579 | 3203 | 14 034 | 12 256 | 22 849 | 20 254 | 29 929 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 150 337 | 141 523 | 125 748 | 133 400 | 181 120 | 196 596 | 180 143 | 183 835 | 202 713 | 206 982 | 193 763 | 213 375 | 231 907 | 265 139 | 306 729 | 339 509 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 348 | -9019 | -11 908 | -2431 | -14 286 | -3650 | -13 915 | -14 443 | -7852 | -3657 | -9630 | -14 169 | -1778 | 11 141 | 7095 | 9675 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 371 | -9015 | -11 901 | -2828 | -15 537 | -5017 | -13 915 | -14 443 | -7852 | -3657 | -9630 | -14 169 | -1778 | 11 141 | 7095 | 9675 |
| Pārskata gada peļņa | 9916 | -9015 | -11 744 | -2828 | -15 537 | -5017 | -13 915 | -14 443 | -7852 | -3657 | -9630 | -14 169 | -1778 | 11 141 | 7095 | 9675 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 29 | 29 | 27 | 26 | 26 | 26 | 25 | 24 | 25 | 25 | 25 | 24 | 23 | 22 | 22 | 22 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 548 | 9690 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Dundagas veselības centrs"
Pārskats
SIA "Dundagas veselības centrs" (reģ. nr. 51203036041) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Dundagas pag., Dundaga, Pils iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 339 509 €, par 10,7% vairāk nekā gadu iepriekš (306 729 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 9675 € (2,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 432 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 64 446 € un pašu kapitāls 29 929 € (46,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Talsu novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.